Jak o 9D sprzęt VR?

- Sep 19, 2017-

9D sprzęt VR jest urządzeniem nasze wizualne nasycenia neuronowe bombardowania, bez względu na naszej głowie gdzie ekran przesuwa się z ruchów głowy, poczujesz to w wirtualnym świecie. Do czego służy ten VR wirtualnej rzeczywistości? Można tylko oglądać filmy i grać w gry? W rzeczywistości 9D sprzęt VR może służyć jako projekt przedsiębiorczości empiryczny, dzięki czemu tysiące ludzi do doświadczenia to najnowsza technologia, aby zrealizować swoje marzenie o bogactwo!

9D sprzęt VR jest swego rodzaju sprzętu, że doświadczenia z wyposażeniem, Guangzhou film Powqer profesjonalnych producentów, rzeczywistość wirtualna VR głowy urządzenia dodaje dynamicznej przestrzeni, stał się w rzeczywistości wirtualnej dynamiczne urządzenia.

9D VR cinema.jpg


9D VR sprzętu urządzenia składa się z głowicy rzeczywistość wirtualna VR, dynamicznej kapsuły i kontroler odtwarzania. Dynamiczna przestrzeń kapsułka ma kabinę w kształcie jaja, w kabinie poniżej jest trzy stopień swobody ruchu platformy. Ten dynamiczny platforma zrobić wszelkiego rodzaju ruchy, takie jak, do przodu, huśtawka do tyłu, do tyłu, prawo, górę i w dół.


9d vr chair.jpg


Kontroler odtwarzania jest nie tylko wideo do gry w wirtualnej rzeczywistości, ale zawiera on kod, który kontroluje działania dynamicznej platformy. Kontroler odtwarzania steruje ruchem dynamiczne platformy, jak film jest synchronizowane podczas odtwarzania filmu wirtualnej rzeczywistości. Oczywiście platforma porusza się i nie jest zsynchronizowany z filmu, Longcheng electronic profesjonalny personel będzie często akcji, akcji projektowania bardziej przesadzone, nawet z ruch muzyczny, lepiej niech doświadczenie.

9D VR equipment .jpg