Obchodzenie uroczystości-Movie Power Vr Industrial Park

- May 20, 2017-

20 maja rozpoczął się nowy park przemysłowy Guangzhou Film Power Electronic Technology Co., Ltd., który odbył się zgodnie z planem w parku (adres: dzielnica Guangzhou Panyu w Panyu avenue w północnej części miasta, nowa droga nr 64).

image001(001).jpg


Było tam bęben gongów i bębnów, kolorowe flagi, kwiaty i wszystkie wiwaty i śmiechy ze wszystkich gości na nowym przemysłowym parku Movie Power. W międzyczasie mżawka jest bardziej jak rosyja niebo, nawilżająca uśmiechnięte twarze i Kwiaty ogrodowe.

image003(001).jpg


Słońce świeciło ponownie po deszczu, ceremonia zaczęła się w świetnym wykonaniu tańca lwa, menedżer Zhu weiming wyznaczył punkt i przemówił. Mówił o rozwoju firmy, ale także o zaufaniu do przyszłości firmy i mam nadzieję, że Będzie rozwijać się z przemysłem, wzmocnić wymianę i współpracę oraz wspólnie pracować nad rozwojem branży w przyszłości.


Sekretarz Nauki i Finansów dzielnicy Panyu Pan Li Minghua, sekretarz generalny ds. Wirtualnej rzeczywistości VR w Kantonie, pan Wang Shengsheng, dyrektor generalny youyifeng firmy Mr. Huang han i sekretarz Caiercun pan Cai Zhiwei wyrazili gratulacje kolejno.


Menedżer Mr. Zhu zajął się, konsultant ds. Technologii Li Jianhua, dyrektor techniczny Pan Huang xing, przewodniczący Cai Jianfeng, przewodniczący stowarzyszenia Dong Tianhai, sekretarz generalny Li minghua, pani Xiong-fei huang Sekretarz Caiercun Pan Cai Zhiwei, sekretarz generalny firmy VR w Kantonie, Wang Shengsheng, dyrektor generalny youyifeng firmy Mr. Huang han i wiceprezes firmy Guangzhou Huali-tech pan Li ke wyciął wstążkę na uroczystość z okazji świętowania Nowy park przemysłowy.

image021(001).jpg


Uruchomienie nowego produktu odbyło się na trzecim piętrze firmy, na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych, w tym na halach produktów i salach multimedialnych. Dyrektor Zhu weiming wyjaśnił dwa nowe produkty z idei badań i rozwoju, sportowego wyglądu, Funkcji punktu sprzedaży i funkcji rdzenia. W tym samym czasie próbował i doświadczył nowych produktów z klientami.


Całe święto było bardzo szczęśliwe i harmonijne, bankietów uroczystości zaczęło się od piosenki o nazwie "lepiej jutro", goście przywitali się ze sobą okulary. Podczas pokazu otwiera się atmosfera bankietu wybuchła do wrzenia.

"Moc filmu ma moc!"


Zacznijmy od nowego parku przemysłowego, uwalniajcie młodzież, zapalamy tę pasję i wspólnie pracujemy z jaśniejszą przyszłością.

image043(001).jpg