Domy będą miały VR lub AR urządzeń przez 2022

- Nov 04, 2017-

Dla większości ludzi to niemożliwe oderwać się od nowoczesnych technologii, ale musimy przyznać, że nawet jeśli nie mamy technologii możemy przetrwać. Dla większości ludzi na ziemi produktu tech jest co najmniej każdego dnia. Niektórzy ludzie używać telewizorów, niektórzy korzystają z inteligentnych telefonów, laptopów lub tabletów. Niektórzy ludzie używają urządzeń peryferyjnych produktów. Te produkty tech powoli przeniknęły nasze życie w ciągu kilku ostatnich dziesięcioleci. Dla większości z nas to jest szczęście. Następny produkt do inwazji na nasze codzienne życie jest urządzenia VR i AR.

VR i AR jeszcze wiele do zrobienia. Chociaż istnieje wiele głów VR na rynku, która pozwala nam doświadczyć innym wirtualnym świecie, AR urządzenia są nadal powoli. Nawet tak ma wątpliwości, że będziemy mieć urządzenie AR po kilku latach. W rzeczywistości bieżącego urządzenia AR i VR można zastąpić niektóre z małych obszarów peryferyjnych, których używamy. Po tym wszystkim jeśli produkty te AR i vr są wystarczająco dobre, mogą całkowicie zastąpić większość naszych urządzeń peryferyjnych.

Na przykład ludzie można się pozbyć laptopy i smartfony z AR okulary. Oczywiście niektórzy ludzie mogą być bardziej przyzwyczajony do mówienia do urządzenia niż rozmowy z ich okulary i patrząc jak gdyby oni są mówić do siebie. Są to wszystkie nawyki. Widząc ludzi w okularach AR rozmowy, możemy powiedzieć, bez myślenia, że są szaleni. Jak okulary AR zastąpić notebooka? Musimy rzeczywiście myśleć po wyjęciu z pudełka. Oznacza to, że musimy nie tylko myśleć o tym co robimy, ale także myśleć o nim w inny sposób.

Teraz kiedy możemy sprawdzić pogodę, zwykle skręcamy na nasze smartfony i laptopy. Nie dla Świetne urządzenie AR. Możemy zobaczyć warunki pogodowe w czasie rzeczywistym w dowolnym momencie przez AR okulary, nie poprzez tradycyjne ekrany. Niektórzy ludzie nawet myśleć, że AR można nie tylko wzmocnienie naszego świata, ale także uczynić nas mądrzejszy. Niektórzy uważają, że urządzenie AR mieć rozpowszechnienie na poziomie zaledwie pięć lat, takich jak telefony komórkowe. Przez 2022 każdy z nas będzie mógł czerpać korzyści z AR. Wtedy moglibyśmy, zakupy w świecie AR, takich jak meble i niestandardowe elementy.

Oprócz AR VR będzie również odgrywać ważną rolę w naszym codziennym życiu przez 2022. Będziemy potrzebować tylko jednego headset VR doświadczenie zawartość TVS, tabletach i telefonach. Dzięki niektóre bardziej zaawansowane głowice VR możemy nawet przedmiotów zmysłów w wirtualnym świecie. Kto jeszcze będzie gotów wrócić do 2D świata? W ciągu kilku lat, możemy nawet znaleźć więcej sposobów, aby użyć VR i AR, i będziemy mogli wykorzystać te technologie w każdej dziedzinie naszego życia.

Wiele z dzisiejszych tech titans pracują na AR i vr produktów. W ciągu najbliższych kilku lat ich toczenia przekonujące produkty. Biorąc pod uwagę to, większość nowo wymienionych urządzeń AR i VR nie może być tanie. Ale z czasem ich ceny staną się bardziej przystępny i coraz więcej ludzi będzie je miał. Przez 2022 każde gospodarstwo domowe będzie mieć co najmniej jedno urządzenie AR lub VR.


chrisma-promotion.jpg