Guangzhou Panyu 9D VR producentów, siłę 9D VR producentów

- Sep 19, 2017-

Panyu jest tylko częścią Guangzhou, ale jego maszyn rozrywkowych stanowiły ponad 50% rynku krajowego. 9D VR producentów, moc film, jako największy rozrywki maszyna produkcji podstawowej w Chinach, rozrywki, maszyny są sprzedawane nie tylko na terenie całego kraju, ale także na Bliskim Wschodzie, Azji Południowo-Wschodniej, Europy, polski, Rosji, Japonii i innych krajach i regionów.

W Panyu, producent VR 9D, moc film jest rzadko "światowej klasy słynnej marki" produktów, firm na świecie w dziesiątkach krajów i regionów, jeśli Ci się długi proces elektronicznej fabryki, widać ściany pokrywały się z historii filmu zasilania całym świecie biznesu, produkty elektryczne, elektroniczne, zdjęcia i różne rasy we wszystkich kolory doświadczenie.


9d vr chair (4).jpg


Ponieważ proces elektronicznej absorpcji i nauki do przestrzegania kombinacją autentycznych innowacji, w 2008 roku krajowa 4D efekty specjalne teatr i kino po prostu podniósł, moc film został przez uczenie się najbardziej zaawansowane 4DX Korea Południowa Rdzeń kino, niezależnych badań i rozwoju i produkcji rozpoczął 4D dynamiczne siedzenie. Po 4DX wolna trzy, sześć stopni swobody, techniki symulacji dynamicznej jest stosowana do kina 5 D i 7 D Teatr interaktywne i w tym roku będzie najbardziej zaawansowanych technologii wirtualnej rzeczywistości VR i technologii symulacji dynamicznej, R & D i produkcji VR doświadczenie. Jako wiodący producent 9D VR moc film ma trzy stopnie patentu certyfikat wolności, symulacji dynamicznej, narzędzie model patent technologii, sześć stopni, Symulacja ruchu wolność, wzoru użytkowego, opatentowanej technologii i innych certyfikatów.

Siłę 9D VR producentów, jest luksusowy 9D VR producentów, luksus nie oznacza, my ma luksusowe budynki, ale stworzyć dobre doświadczenia rzeczywistość wirtualna VR 9D, bez względu na wygląd i podstawowe składniki, funkcje pomocnicze są dobrej jakości.


未标题-1551.jpg

9D VR, luksusowe kosmiczną kapsułę, z metali nieszlachetnych, kształt i fajny design. trzy szklanki DK2 kask wyświetlacz, jest twórcą poziom, podkreślając siłę filmu używane zaawansowanych konfiguracji super wysoka. I również dla funkcji steam dynamiczne w kapsułki o zwiększonej strumieniem wody, można powiedzieć, że w czasie i przestrzeni, 9DVR jest ostateczny wersja sprzętu doświadczenie rzeczywistości wirtualnej.

9D vr jest rozszerzeniem efekt wizualny teatru ruchu podczas dynamicznej kapsuły jest dodatkiem do wirtualnej rzeczywistości doświadczenie i funkcja otoki. Ten model A + B może zrobić wirtualnej rzeczywistości piękny spacer do handlowych plaza, walking street, parku, tak że każdy może doświadczyć najbardziej zaawansowanej technologii wirtualnej rzeczywistości, operatorów można uzyskać znaczne zyski!

未标题-2553241.jpg