Centrum wystawowe miasta Guangzhou otwiera się, aby zobaczyć 4dx Cinema Film Millennium Rams

- May 16, 2018-

Guangzhou Daily (wszyscy dziennikarze medialni, korespondent Du Juana Sui Guofang, ogłosił raport z fotografii) Wczoraj dowiedział się od Komisji Planowania Ziem i Zasobów Miejskich, że Centrum Wystaw Urbanistyczne w Baiyun w Nowym Mieście jest już w pełni otwarte, a społeczeństwo może korzystać z WeChat publiczny numer centrum. Spotkania wizyt można również odbyć w Centrum dla Odwiedzających po zameldowaniu za pomocą dowodu osobistego. Według doniesień, centrum wystawiennicze jest otwarte dla publiczności bezpłatnie. Interaktywne wystawy w kinie kinowym 4dx stanowią ponad 30% całej wystawy.

Według raportów Centrum Wystawiennicze prowadzi He Jingtang, akademik Chińskiej Akademii Inżynieryjnej. Wystawa prezentuje połączenie tradycji i nowoczesności, kultury i technologii. Artystycznie zaprezentował dziedzictwo kulturowe tysiąclecia w Kantonie oraz przeszłość i teraźniejszość rozwoju miasta. Stało się żywym wyrazem Guangzhou. Planowanie urbanistyczne i budowa historycznego, obecnego i przyszłego "miejskiego salonu kulturalnego" oraz ważne miejsce do pokazania światła miasta Guangzhou.

Centrum wystawowe jest subtelnie zintegrowane z wysoce precyzyjnym obszarem wyświetlania technologii w branży "IAB" w Guangzhou, odzwierciedlając nowe i transgraniczne funkcje złożone. "Wciągające" kino 4dx, kantonowa wersja "Ching Ming River View", wideo 6D "Ride Through" i doświadczenie VR ... pokazują Guangzhou jako miejski krajobraz miasta i jego wielki plan przyszłego rozwoju .

Z przodu dużej przestrzeni prologu powstała "przezroczysta ściana betonowa" z wykorzystaniem materiałów przepuszczających światło i ochrony środowiska. Wewnątrz betonowej ściany przepuszczającej światło znajduje się włókno o średnicy 3 mm, a tablica świetlna LED za komputerem steruje światłem. Pod przepuszczającą światło betonową ścianą znajduje się duży ekran łączący "panoramę wzrostu Guangzhou". Światła na górnej ścianie pokazują dokładną kontrolę nad zakresem różnych okresów miasta Guangzhou. Niższy film pokazuje panoramę Guangzhou. Zmiany w linii, odpowiadające im przedziały wiekowe pojawiają się jeden po drugim i wspólnie demonstrują zmiany i cechy wzoru Guangzhou w 2200 roku.

Film 4D "Millennium Rampart" oparty jest na historii rozwoju miasta Guangzhou. Łączy on główne miejskie wydarzenia związane z budownictwem i naukami humanistycznymi w zabytkowych węzłach w Guangzhou, aby wszyscy wiedzieli o tysiącleciu historii Kantonu. 8-minutowy film reklamowy "Guangzhou-Global Hub Network City" pasuje do oszałamiających dźwięków, światła i elektryczności i przedstawia wielki plan rozwoju miejskiego Guangzhou. W Kantonie znajduje się również 7 434 kilometrów kwadratowych fizycznego stołu piaskowego, który wzbogaca panoramę Guangzhou stosunkiem 1: 3800.

4d cinema.jpg