Google wprowadza projekt Jump Start po raz kolejny zapewnia profesjonalny aparat VR poziomu dla twórców

- Jun 02, 2018-

Od cichego kampusu po wysokie góry, możemy "przejść przez świat" przy pomocy twórców Jump Start.   Dla producentów filmowych koszt wysokiej klasy urządzeń VR jest czasem nie do zniesienia. Z tego powodu Google uruchomił projekt Jump Start, aby zapewnić twórcom profesjonalne kamery VR.   Od tego momentu projekt Jump Start pomógł ponad 100 twórcom w realizacji projektów VR.

Google ponownie rozpoczęło projekt Jump Start, a zainteresowane strony mogą teraz składać wnioski natychmiast, od 11 czerwca.   Jeśli wybierzesz, będziesz mógł używać Jump Camera i Jump Asembler za darmo.   Ponadto, aby pomóc każdemu uzyskać inspirację do projektu, dwaj 17-letni twórcy Jump Start przedstawili Ci swoje sugestie.

blob.png

Producent L. Michelle Salvant powiedział: "Moja rada dla filmowców polega przede wszystkim na tym, aby zdać sobie sprawę, że kamera jest aktorem w Twoim filmie.   Oznacza to, że musisz określić rolę kamery i wdrożyć tę rolę w filmie.   Staraj się być tak blisko historii, jak to możliwe, zwracając uwagę na zalecane wskazówki techniczne.   To jest wciągające medium, więc bądź na tyle odważny, aby zanurzyć kamerę w scenie.   Na koniec, jeśli nie czujesz się połączony z konkretną sceną, odetnij ją. VR to prawdziwa maszyna do empatii, więc każda scena powinna mieć duszę. "   Za utwór "Loved by All VR", który miał swoją premierę na Festiwalu Filmów Górskich w Banff, podążysz za młodym Pembą Sherpą do regionu Khumbu w Nepalu.   Historia Pemby odzwierciedla przeszłość znanego na całym świecie alpinisty Apy Sherpy: konflikt między portierami i marzeniami na dużych wysokościach, marzenie, które można zrealizować tylko poprzez edukację i wiedzę.

Producent Steve Henderson powiedział: "Moja rada to postępować teoretycznie i technicznie.   Twoim zadaniem jako reżysera jest otoczyć kamerę rozwojem opowieści w sposób wciągający i naturalny, aby stać się mistrzem okluzji i zrozumieć, jak wpłynie to na scenę pod względem nastroju i uwagi publiczności. "   Google powiedział, że chce pomóc filmowcom, takim jak Steve i L. Michelle, zrealizować ich koncepcje twórcze i pomóc nam odkrywać nowe miejsca. Projekt Jump Start jest już otwarty dla aplikacji. Termin upływa 11 czerwca .