Koszulka do budowy pierwszego na świecie VR kino stworzyć nowe sceny, aby zdefiniować nowe detalicznej

- Sep 28, 2017-

Na świecie pierwszy profesjonalny VR kino rozstrzygnięty wczoraj, wielkości urządzeń Beijing Madian sklep, który jest innowacją w sprzedaży detalicznej inicjatyw. W tym sensie, powiedział prezydent Gome Wang Junzhou "zaczęliśmy scena transformacji dwa lata temu, niektórzy ludzie nie zgadzasz, nie rozumiem dlaczego sklep RTV-AGD, spędzają czas i pieniądze robić takie rzeczy. Nowa odsłona jest Stanów Zjednoczonych, aby ponownie zdefiniować wartość największych detalicznych, budowy i otworzyć VR kino, nie tylko jest nowa scena znaków kilometrowych rewolucyjny, jest ponownie zdefiniować detalicznej i zmienić przełom i test nowe detalicznej z czwartego technologii rewolucji."

Jako re definicji detalicznej innowacji praktyki wyróżnić kinie VR, po roku w dwunastu krajach do udziału w zakresie projektowania i budowy, obejmuje obszar prawie 300 metrów kwadratowych, jest na świecie najwyższy stopień specjalizacji interaktywne Kino VR.

W codziennej pracy w kinie VR złamał tradycyjnego kina bilet formularza, za pomocą trybu "czas sprzedaży" pracy, obniżenie progu doświadczenia użytkownika. Konsumentów tutaj można nie tylko uświadomić sobie okularów VR, VR gry, ale również organizować przyjaciół i krewnych, gromadzenie, przeprowadzenia akademickich salon, doświadczenie druku 3D, itp...

Wiceprezes Gome powiedział, że z iteracji VR i VR do zwiększenia jakości treści, Stany Zjednoczone będą wspólnie wysokiej jakości producentów treści, właścicieli kin, do zaspokojenia popytu konsumentów na linii Rozrywka wystąpić razem.

4b6113861c544978a51d923e0fab00d1_th (1).jpg