Pełna scena VR olśniewa Audi Technologia autopilota Audi oferuje różne usługi

- Jun 01, 2018-

W Pekinie Centrum Szkoleniowe Audi odbyło się nowe szkolenie z zakresu techniki serwisowej FAW-VW Audi. Przedstawiciel działu handlowego FAW-Volkswagen Audi minister Zhang Xinghui wygłosił przemówienie podczas ceremonii otwarcia. Podczas tego wydarzenia goście i użytkownicy lepiej zrozumieli istotną wiedzę i zalety szkolenia mechanicznego i elektrycznego Audi oraz odwiedzili oryginalne części zamienne Audi, wysokiej jakości akcesoria, świat technologii, zielony spray i inne powierzchnie wystawowe. Podczas całego procesu, potężny system szkoleń posprzedażnych Audi i podstawowa wartość "profesjonalnej, wyróżniającej się i przyjemnej" usługi Audi pozostawiły głębokie wrażenie na gościach i użytkownikach.

W sali audiowizualnej Audi, w której odbywają się warsztaty naukowo-techniczne, teren wystawienniczy autosymulatora Audi L3 jest jednocześnie otwarty, aby pokazać najnowszy postęp Audi w autopilocie. Daoge osobiście doświadczył uroku "pełnej sceny VR" w pociągu. Poprzez symulację "pełnej sceny VR" w różnych warunkach ruchu, funkcja automatycznego prowadzenia samochodu Audi zaczęła unikać pieszych i pojazdów.

blob.png


W ramach tego działania profesjonalni trenerzy na miejscu wyjaśnili i zademonstrowali istotną wiedzę dotyczącą treningu elektromechanicznego dla kluczowych modeli Audi. Dzięki wprowadzeniu i wyjaśnieniu wiedzy na temat technologii elektromechanicznej, goście i użytkownicy na miejscu mają dodatkową wiedzę na temat ogólnego poziomu technicznego serwisu posprzedażnego Audi. Ponadto goście i użytkownicy na miejscu lepiej poznają zalety oryginalnych części zamiennych Audi i akcesoriów butikowych, odwiedzając oryginalne części zamienne, akcesoria butikowe i inne powierzchnie wystawowe.

Bazując na doświadczeniach użytkowników, nauka i technologia wyznaczają przyszłość. Z biegiem lat Audi Service kieruje się strategią serwisową "Zhuo Yuet". Opierając się na zaletach oryginalnej profesjonalnej usługi, stale się poprawia, dążąc do poprawy własnego poziomu i praktykując usługę "skoncentrowaną na użytkowniku". Strategia polega na dalszym wprowadzaniu innowacyjnych pozycji usługowych i preferencyjnych polityk w odniesieniu do potrzeb użytkowników i jest zobowiązana do zapewnienia użytkownikom usługi, której potrzebują.blob.png