Od wczesnego filmu Cinema 4d Movie

- May 16, 2018-

W ostatnich dniach poszedłem obejrzeć film z przyjaciółmi, który jest dużym blokiem Stanów Zjednoczonych, który został wydany równocześnie z całym krajem. Podobnie jak obywatele innych prowincji i miast kontynentu, po raz drugi cieszyli się dużymi filmami z kraju i zagranicy. Doświadczenie kinowe 4d w trakcie oglądania filmu sprawiło, że naprawdę kibicowałem i krzyczałem z kinomanami w całym kinie.

Po obejrzeniu filmu widzowie nadal cieszyli się strumieniem wody, włosami i doświadczeniem trzęsienia głową w filmie. Byliśmy w większości podekscytowani   i zadowolony. Film w kinie 4d może nie być obcy kontynentowi, ale dla nas to było nasze "pierwsze doświadczenie" .

Przykładem niech będzie szybki rozwój przemysłu filmowego i telewizyjnego w naszej dzielnicy. Film w Tybecie przeszedł do historii zespołu filmowego pędzącego z góry do rzeki i niosącego projektor do wioski. W tamtej epoce nawet jedna jednostka i hrabstwo mogły zobaczyć film, który wzbudził u wszystkich zainteresowanie i był bardzo rzadki. Potem Lhasa ma kino, ale filmy, które można obejrzeć, to głównie czerwone filmy. Nie tylko jest później niż harmonogram na kontynencie i nie jest wystarczająco nowy, jest też modne mieć dzieci do oglądania filmu. Po 2000 roku można powiedzieć, że przemysł filmowy w naszej dzielnicy zapoczątkował wiosnę rozwoju. Filmy cyfrowe, 3D, krajowe i zagraniczne, a także cały kraj, a nawet świat są zsynchronizowane. W dzisiejszych czasach filmy 4D można również oglądać i doświadczać. Różnorodne typy filmów. Ponadto filmy nakręcone i wyprodukowane przez sam Tybet lub filmy oparte na temacie Tybetu, wyrosły i wzbogaciły przemysł filmowy w naszym regionie. Można powiedzieć, że nasza dzielnica wkroczyła na "szybki pas" rozwoju przemysłu filmowego.

Znaczenie tego "szybkiego pasa" jest niezwykle ważne. Film jest kulturowym nośnikiem, który jest dobrze przyjmowany i zachwycany przez ludzi. Jest to nie tylko ważny przemysł kulturalny i nowy rodzaj branży usługowej, ale także ważne pole propagandy ideologicznej i kulturalnej. Poprzez bogate produkty filmowe możemy nie tylko szybko propagować linię, zasady i politykę Partii dla rolników i pasterzy, dostarczać silne ideologiczne gwarancje dla rozwoju gospodarczego i społecznego oraz stabilności naszego regionu, ale także wspierać popularyzację zaawansowanych badań naukowych. i wiedza kulturalna i cywilizacja. Zdrowy i podniesiony styl życia sprzyja poprawie ideologicznych i moralnych cech rolników i pasterzy; sprzyja przeciwstawnym podziałom, chroniąc stabilność społeczną i chroniąc jedność ojczyzny i jedność narodową. Jednocześnie jest to również nieodzowny warunek rozwoju przemysłu kulturalnego, budowy systemów usług publicznych, promowania jakości obrazu miejskiego, naukowych wytycznych urbanizacji oraz promowania ogólnych celów gospodarczych, politycznych, kulturalnych i kulturalnych. koordynacja społeczna i rozwój miast.

Thailand2.jpg