Cudzoziemcy używają VR w nauczaniu, a wyniki zaskakują!

- Jan 18, 2019-

Czy technologia VR może być używana tylko do grania w gry? Cudzoziemcy używają VR w nauczaniu, a wyniki są zaskakujące!

Kiedy wspomniano o technologii VR, pomyślałem o niej jako o grze po raz pierwszy. Po raz pierwszy technologia VR została zaprezentowana w formie gier, co niewątpliwie sprawiło, że konsumenci nagrywali jego postać, ale w większości graczy tradycyjne gry komputerowe są nadal niezachwianą główną siłą, więc jak stworzyć technologię VR w tysiącach gospodarstw domowych!

Jeśli technologia VR jest stosowana do samych gier, jest to trochę przesadzone. W erze szybkiego rozwoju technologicznego VR nie jest wykorzystywana samodzielnie do gier, ale jest także wykorzystywana w edukacji. Według statystyk, edukacja VR Gamification stanowi 8,1 miliarda dolarów kapitału na globalnym rynku!

Mini Htc (6)

Świadczy to również o tym, że edukacja w zakresie grywalizacji jest dobrym rozwiązaniem. W porównaniu z tradycyjną edukacją graficzną, edukacja VR i AR może dać uczniom bardziej żywy przykład, który może znacząco poprawić uczestnictwo uczniów w klasie. Żywy VR jest tradycyjnym pokazem slajdów wideo, a prosta animacja nie może się równać!

Wyobraź sobie połączenie AR i VR, pozwalając uczniom wprowadzać nowe okulary technologiczne, nakładając to, czego chcesz uczyć, na rzeczywisty świat, zamieniając klasę w klasę, w której uczysz i edukujesz ludzi, zamieniając 2D w 3D. Nowy sposób edukacji z pewnością będzie poszukiwany przez studentów!


W Chinach ten rodzaj edukacji zaczął zyskiwać popularność i był używany do nauki języków obcych. Łączy polecenia nauczania, interakcję człowiek-komputer i monitorowanie nauczania, aby stworzyć wciągającą chmurę edukacyjną. Uczniowie mogą zobaczyć pełną rzeczywistość symulacji. Sceny VR i mogą komunikować się z nauczycielem w dowolnym momencie podczas całego procesu!

Wierzę, że ten nowy sposób edukacji może przyspieszyć rozwój przemysłu informacyjnego i przemysłu edukacyjnego. Może to będzie nasze następne pokolenie. Ta technologia może być w pełni wykorzystana jako często używana. W tym czasie może się zdarzyć, że uczniowie otrzymają systematyczne kształcenie bez wychodzenia z domu!