Rower fitness VR jest popularne w parku rozrywki VR

- Sep 19, 2017-

Producentów sprzętu VR park rozrywki Movie Power, wprowadziła niedawno na rowerze VR fitness, gra jest proces wykonywania. Goście niech jazdę na rowerze, podziwiając krajobraz po drodze, przy spalaniu kalorii!

VR jest bardziej zaawansowane, najnowocześniejszych technologii wideo, przynosząc telepresence bezprecedensowy wirtualnej rzeczywistości dla graczy". I fitness VR bike park rozrywki sprzętu, może być użytkownika visual, słuchowe i dotykowe i fizycznego środowiska reakcji gry razem, tak, że użytkownicy uważają, że naprawdę marzą się w wirtualnym świecie jeździć.

Otyłość jest uciążliwe, i jazda na rowerze jest ciekawy sport. Ale jazda jest nadal trudne po tym wszystkim, jak można ludzi mocno "ssania" na rowerze, w fitness, waga strata kampanii? fitness VR bike park rozrywki sprzętu, VR interaktywne, somatosensorycznych ruch jako główne właściwości techniczne, pozwalają zanurzyć się w świecie fantasy. W celu znalezienia bardziej piękne krajobrazy, to zmusza do prowadzenia ruchu w środowisku wirtualnym.

vr bike simulator (2).jpg


Poinformowano, że rower fitness ma wprowadzony dużo VR theme park, sprzęt będzie zapewnia społeczeństwu możliwość doświadczenia życia innowacji technologii VR. W tym samym czasie wierzymy, że urządzenie to będzie nie tylko niech nam spojrzeć na wirtualnych obrazów cyfrowych, ale również przynieść korzyści dla naszego ciała. I nie można tylko jeździć całego głównych malowniczych miejsc, ale również wrażenia jak ich ulubione właściwości otaczającego środowiska.


vr bike simulator (12).jpg


Rower fitness sprzęt parku rozrywki VR, wyposażone w czujniki prędkości i kierunku. Im szybciej czynności użytkownika na pedał, tym szybciej porusza się w wirtualnym świecie. Kontroler ręczny odporności wyposażone w ten rower fitness można zwiększyć pedał oporu dla tych, którzy chcą zwiększyć zużycie kalorii. Każdy ma park rozrywki VR, wyposażone w sprzęt do ćwiczeń rower, i ludzie doświadczają i oglądać tłumy ludzi. Rowerek treningowy, który obejmuje niewielki obszar sprawia, że temat VR park bardziej zróżnicowane doświadczenie!

Fitness VR bike park rozrywki urządzenie bezproblemowo jest podłączony do różnych światów rzeczywistości wirtualnej za pośrednictwem adaptera, i będziemy w dalszym przewidują nowe gry. Przyszłość VR przyspieszył do nas, i VR zrewolucjonizuje nasze życie w nadchodzących latach. Aby dotrzymać tempa czasów, można również otworzyć park tematyczny VR!


vr bike simulator (7).jpg