Zakochać się w VR najbliższych do Oculus Rift

- Oct 07, 2017-

Minęło trochę czasu od tego, czy jest możliwe, aby zbudować prawdziwe relacje poprzez Internet lub rzeczywistości wirtualnej (VR). Podczas gdy niektórzy ludzie podważa ważności romantyczny lub przyjaźni, generowane przez tego podejścia, dla innych to myśli. "Fall In Love VR" zbadać ten problem i spróbuj promować połączenia między prawdziwymi ludźmi za pomocą wirtualnej rzeczywistości.


Zainspirowany przez New York times 36 pytań, które mogą prowadzić do miłości i Artur Aron studium ludzkiej intymności eksperymentów. "Zakochania VR będzie zmienić kształt współczesnych ludzi randki i stworzyć prawdziwe relacje między ludźmi.

Projekt jest współfinansowany przez Oculus Studios, narzędzie Ameryki Północnej i reżyser Kevin Cornish. Spadła w miłości z VR pozwala użytkownikowi przez VR transmisji na krzakach, łączy z grupą aktorów oczekiwania, za pomocą oprogramowania do rozpoznawania mowy w złożonych, użytkownicy mogą wchodzić w interakcje z aktorami, zapytać i odpowiedzi na pytania, aktywny wypoczynek, codzienne informacje osobiste, intymne informacji i tak dalej.

blob.png

Julia Sourikoff, producent wykonawczy VR w narzędzie of North America, powiedział narzędzie jest podpisywanie i VR/AR wygeneruje pierwotnej koncepcji w nowym nośniku. Pierwszy plan Kevin zaproponował nam było zakochanie się VR, i od razu wiedzieliśmy, że był twórcą chcieliśmy zarejestrować, i który był projekt Chcieliśmy stworzyć. Jesteśmy zbieranie pieniędzy w najbliższych kilku miesięcy, dopóki nie stają się Oculus jako partner i formalnie zatwierdzić projekt. Reszta to już historia!