Odkryj potencjał biznesowy VR Simulator

- Oct 07, 2017-

Istnieją pewne bariery w przemyśle na rynku przedsiębiorstw. Oprócz głębokiego zrozumienia problemów w branży, istotne znaczenie ma również dopasowanie rozwiązań technologicznych w przemyśle. "Każde zapotrzebowanie przemysłu, wymagania, precyzja są różne, oczywiście, marketing jest około 10 razy wyższy niż wymagania rozrywki, a w dziedzinie wymagań medycznych na bardziej rygorystyczne. Oznacza to, że przedsiębiorstwa VR symulatora powinny nie tylko zrozumieć odwołania reklamodawców, reklamodawcy będą z istniejących technologii symulatora VR, przedstawiony do praktycznych wymagań, obie strony wspólnie w współpracy ciągle zbadać, aby znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie.Na przykład w trakcie robienia treści można zauważyć, że istnieje ból punktów, w jaki sposób wykonujesz oryginalny obraz

Bądź jasny i trochę lepiej. Wymagają wsparcia technicznego. Poprzez współpracę z projektami dowiemy się, ile VR można teraz rozwijać i wspólnie promować rozwój marketingu symulatora VR.

Jak korzystać z treści? W przypadku marketingu symulatora VR ważnym powodem, dla którego przedsiębiorstwa nie mają podstawowej konkurencyjności, jest to, że większość firm może polegać tylko na scenach, aby powtarzać historie. Różne obszary pionowe specjalizują się w dziedzinie chirurgii, a firmy nie mogą dostarczyć skutecznych rozwiązań, jeśli nie są w stanie zrozumieć potrzeb i problemów przemysłu. To tylko w podzielonym polu, że możliwe jest kształtowanie jego mocnych stron i podjęcie inicjatywy w konkurencji przemysłu. Na przykład firma MindMaze, szwajcarska firma, jest wirtualną firmą zajmującą się neurotechnologią w dziedzinie rzeczywistości, skupiającą się na VR, z finansowaniem w wysokości 100 milionów dolarów, o wartości ponad 1 mld USD.

Z punktu widzenia C, przedsiębiorstwa VR symulatory muszą opanować bardziej ogólne informacje dla konsumentów, jak zaspokajać potrzeby konsumentów i zrozumieć preferencje konsumentów ma kluczowe znaczenie. Zespół ds. Rozwoju zaawansowanych aplikacji firmy Nine zapewnia wiarygodną gwarancję zawartości VR.

1101.jpg