Linie Emirates Airlines wprowadzają doświadczenie VR, aby pomóc pasażerom w nauce więcej przed wejściem na pokład

- Jul 10, 2018-

Linie Emirates Airlines wprowadzają doświadczenie w zakresie rzeczywistości wirtualnej, aby pomóc pasażerom dowiedzieć się więcej przed wejściem na pokład

Linie Emirates Airlines zapewniają wygodne i luksusowe przejażdżki pasażerom i klientom. W tym celu firma Emirates dodała na swojej stronie internetowej nową funkcję rzeczywistości wirtualnej, umożliwiając klientom oglądanie widoku 3D samolotu Emirates w zakresie 360 stopni. Strona Emirates umożliwia teraz użytkownikom dostęp do na stronie Emirates.com można zobaczyć wnętrze Emiratów A380 i Emirates Boeing 777 za pomocą internetowej technologii vr (sprzęt wirtualnej rzeczywistości), dzięki czemu klienci mogą korzystać z urządzenia Vr do zwiedzania swoich miejsc i doświadczyć podróży. Klienci mogą przeglądać wnętrza Gospodarki , Business i First Class i korzystaj z hotspotu nawigacyjnego, aby uzyskać informacje na temat Onboard Lounge i Shower Spa. (Widok wirtualnej rzeczywistości)


9a1b99e1-9208-49b7-926d-e9a9311de791.pngAlex Knigge, starszy wiceprezes ds. Marketingu w Emirates Airlines, powiedział: "Zależy nam, aby zapewnić naszym klientom niezrównane wrażenia z jazdy. Cieszymy się, że jesteśmy pierwszą linią lotniczą na świecie, która wprowadziła tę przełomową technologię sieci vr, zapewniając Nasi klienci z wciągającą treścią, aby dowiedzieć się więcej o doświadczeniach Emirates przed wejściem na pokład. "


主图-32.jpg