Dynamiczne kino z serii 4d

- Nov 30, 2017-

Sprzęt do projekcji kinowej z dynamiczną kulą 4d, wykorzystujący światową ramę, najwyższą zawartość techniczną wśród największego otworu 70 mm z 15 pojedynczymi otworami, jednego lub wielu systemów przesiewania maszyn, ZASTOSUJE 70-mm ramę filmu 15-dołkowy otwór jest 10-krotnością zwykłego filmu 35 mm, jego unikalny "pierścień kształtu fali" traci kształt, każda rama jest mocno zaadsorbowana na drzwiach, sprawia, że ​​obraz jest wyraźny i stabilny. Ekran, rzutnik od windy do centralnego okna kina, obraz z obiektywem typu "rybie oko" o 165 stopniach będzie projekcjami filmowymi o przekątnej 165 mm, które przechylają ekran sferyczny, ekran jest wyraźny i stabilny, ekran zakryty powyżej 85%, a widzowie siedzą i leżą na plecach, między all inclusive obrazem, tak jak w nich. Gdy publiczność jest przytłoczona, system dźwiękowy 61 kanałów w teatrze, poprzez kilkanaście zestawów głośników, nadaje muzykę i specjalną akustykę, która dostarcza słuchaczom wizualną i słuchową radość.

Akt 4 d dynamiczna kula Moc filmowa kopulający ekran Zan 18 metrów średnicy i publiczność ogląda film, cały obraz jest pełen kuli, ślepe oko do krawędzi ekranu, metalowy ekran transmisji, sześć kanałów stereo efekt, sprawiają, że widzowie cieszą się z niezliczonej ilości zmian w życiu. Dynamiczna platforma w studiu to zaawansowany technologicznie projekt systemowy integrujący hydrauliczne, elektryczne sterowanie automatyzacją i animację komputerową. Kiedy usiądziesz na platformie nośnej, nośnik może podnosić i opuszczać, przechylać, pochylać, przed i po symulacji sond kosmicznych, aby zaprosić przestrzeń do pływania, może także symulować zatapialne, uzyskać dobry widok podwodnego świata dziwnego wzroku. Dzięki realistycznemu obrazowi i aktywności przewoźnika platformy, pozwól osobie na mimowolne wkroczenie w rolę, powoduje bardzo realne i szczególne wrażenie, że ekscytująca stymulacja.

Film z baldachimem 4D, który rozwija się do granic dużego ekranu, a następnie rozwija się w niebo, jest jak wielki żelazny garnek, który zakrywa widownię. Był to pierwszy ekran kopuły w połowie kopuły, w 1939 roku, światowe targi odbywające się w Nowym Jorku, ktoś z pięcioma projektorami, elegancko wielkimi syntetycznymi obrazami pokazującymi na kopulastym ekranie, w tym czasie, ludzi, którzy widzą ten film z rzędu. W II wojnie światowej niektóre kraje pokazały zdjęcia samolotów wroga na tej kopule do treningu obrony powietrznej. Dopiero w latach siedemdziesiątych przekształciła się w całą kopułę. Filmy kopułowe to głównie projekcje jednokanałowe, z jedną kamerą. Podczas fotografowania używaj aparatu 65 mm lub 35 mm z obiektywem typu "rybie oko", a projektor 70 mm z obiektywem typu "rybie oko" jest zwykle używany do badań przesiewowych. Ten film ma kino, film jest lepszą częścią okrągłej kopuły, kształt kopuły ma 25 metrów średnicy, około 18 metrów wysokości, rozciągający się do tyłu audytorium, jak połowa ogromnej kulki na ziemi. Publiczność trafiła na "piłkę" w dedykowanym tunelu. Film, który został pokazany na tym dziwnym ekranie o podróżach międzygwiezdnych i misjach Apollo, jest szczególnie dobry. Nasz kraj ma już kilka teatrów kopuł, najbardziej reprezentatywny jest pawilon naukowo-technologiczny w Pekinie, który został ukończony w sierpniu 1995 roku, o średnicy 27 metrów i 500 miejsc. Film, który został przesiany, to amerykański film 70 mm "Wielki Kanion" i "Lataj w Kosmos".

Jest używany głównie do wymagania specjalnych zdjęć nieba. Jeśli chcesz dalej, w tym relikty kulturowe, postacie biologiczne, szerszy dramat, musimy stawić czoła rzeczywistości, rozdzielczości, cyklowi produkcji filmowej i indeksom takim jak przetwarzanie deformacji, zdać sobie sprawę z tradycyjnego sposobu wytwarzania transcendencji rybie oko. Poniżej znajduje się analiza powyższych wskaźników:

1. Prawdziwy sens trójwymiarowej cyfrowej produkcji zależy od precyzji cyfryzacji 3d, dokładności tekstury, dokładności koloru i obróbki oświetlenia. Niezależnie od tego, czy obiekt cyfrowy istnieje w fizycznym prototypie, poziom w filmie i telewizji pod celem musi spełniać wymóg obiektywności: prototyp, wyniki cyfrowych żądań są dokładne, wierne prototypowi, takie jak relikty kulturowe; Jeśli prototyp nie zostanie znaleziony, powinien być również naukowy, na przykład paleontologiczny, zgodnie z wynikami badań naukowców i archeologów kopalnych i biologicznych.

2. Czynnikami decydującymi o definicji przesiewowej są: rozdzielczość wyjściowa filmu oraz czynniki związane z wyposażeniem i miejscem.

Rozdzielczość wyjściowa trójwymiarowych cyfrowych filmów produkcyjnych zależy od dokładności geometrii obiektów 3D, rozdzielczości tekstur obiektów 3d, obiektów 3D i odległości obiektywu. Sprzęt i czynniki miejsca, w tym rozmiar ekranu (zwykle używany w filmie, średnica kulki), członkowie widowni do odległości ekranu, liczba pojedynczych rozdzielczości urządzenia projektora i projektora (kanał), itp.

3. Cykl produkcyjny obejmuje głównie dwie części: cykl cyfrowy 3 d (przetwarzanie obrazu dzieli się na modelowanie geometryczne, teksturę, mapowanie tekstur, modelowanie, struktury przestrzeni sceny, aparat i film, przetwarzanie światła itp.), Film z cyklu produkcji (jest podzielony na 3 d rendering i późne efekty).

4. W tradycyjnej metodzie rybiego oka problem deformacji filmu nie istnieje, ponieważ zarówno filmowanie, jak i ekranowanie wykorzystuje obiektyw typu "rybie oko"; W produkcji cyfrowej proces musi zostać odwzorowany z ekranu prostokątnego na ekran kulkowy, a deformacja spowodowana procesem musi zostać rozwiązana.

Kino kurtyny 4 d dynamiczne cele to rozciągnięcie całego ekranu na tył i boki, w zakresie 360 ​​stopni, widowni przed i po, w lewo, w prawo, a przede wszystkim w otoczeniu obrazów, ze względu na duży i wyraźny obraz , a całe pole akustyczne, bez względu na to, gdzie widzi się publiczność, zawsze towarzyszy audiowizualnym odbiorcom, takim jak w innej erze, w połączeniu z aplikacjami 3D i dynamicznymi technologiami, mają silny efekt immersyjny. Różne wymagania funkcjonalne, takie jak edukacja i rozrywki tematyczne, można dostosować do różnych wymagań funkcjonalnych, takich jak typ stały i przenośny.

Stały ekran kinowy

Stacjonarne ekrany z kinową kulką do tematów związanych z kulturą, nauką i technologią, rozrywką i innymi miejscami, masa ogólnie większa, używana głównie w muzeum nauki i technologii, muzeum, dziedzictwie kulturowym, parkach rozrywki, dużych dzielnicach biznesowych i innych specjalnych miejscach itp. .

2. Przenośne małe kino z ekranem kulowym

Przenośne kino na ekrany kinowe, ogólna objętość nie jest duża, zwykle w popularnej nauce, ponieważ celem małych kin ekranowych, takich jak trzy lub czteroliniowe miasto i hrabstwo muzeum nauki i techniki oraz szkoły podstawowe i średnie, można również wykorzystać do komercyjnych podróży i innych celów komercyjnych.