Dinozaury tematyczne 4D XD Cinema Specjalne efekty Movie Dragon Kingdom Premiery

- May 16, 2018-

Science and Technology Daily Zhengzhou 20 października w ogrodach prowincjonalnych w Henan odbył się film science fiction o wymiarach 4d xd "Dragon Dragon Kingdom" stworzony wspólnie przez Muzeum Geologiczne Henana i Shanghai Ruihong Culture Communication, Ltd. Słynny badacz dinozaurów Dong Zhiming, badacz w Instytucie Paleontologii Kręgowców i Paleoantropologii w Chińskiej Akademii Nauk, oraz kilkunastu najlepszych ekspertów w branży obserwowało miejscowych mieszkańców.

Henan słynie z bogatych jaj dinozaurów, a skamieliny jajek dinozaurów, takie jak "Royal Bebe", są znane na całym świecie. Od 2006 roku Muzeum Geologiczne w prowincji Henan współpracowało z Instytutem Geologii Chińskiej Akademii Nauk Geologicznych i dokonało przełomu w badaniach wykopaliskowych i badaniach nad dinozaurami w regionach Xiangyang, Zichuan i Nanyang, i wyznaczyło wczesną kredę "Wielkie zauropody Liyang. "Fauna" i późnokredowa "Syczuan Fauna" odkryły ponad 20 gatunków dinozaurów. W ciągu kilkunastu lat Henan stał się jednym z najważniejszych obszarów produkcji skamieniałości dinozaurów w Chinach.

"Dragon Kingdom" opiera się na gigantycznej grupie dinozaurów zauropodów Xiangyang. Zhongyuanlong, Luoyanglong, Sharkodontosaur i Yellow River Dragon wspierają postacie. Chodzi o gigantycznego brata i siostrę Yuyanglonga "Yubao" oraz legendarną historię wzrostu Yubei. Wzorce rozwojowe i wzorce zachowań smoków są zarówno interesujące dla ogółu społeczeństwa, jak i są gorącymi miejscami dla paleontologów. Dzięki temu filmowi widzowie mogą zrozumieć, jak zaczęli od małych jajek dinozaurów, doświadczonych polowań na drapieżniki i testu natury, i wyrosli na gigantów w starożytnym dorzeczu Shuyang, stając się gigantycznymi rodzinami dinozaurów, które są królem.


4d-cinema.jpg