China (Zhongshan) International Game Entertainment Expo

- Nov 21, 2018-

2018 11. Międzynarodowe Targi Rozrywki w Chinach (Zhongshan)

xdcinemas

China (Zhongshan) International Game Entertainment Expo to najbardziej profesjonalna wystawa branżowa w Chinach, mająca na celu stworzenie międzynarodowej, autorytatywnej i wydajnej platformy przemysłowej do promowania wymiany i współpracy między krajową i międzynarodową branżą gier rozrywkowych. Maszyny do gier Virtual Reality. Branża rozrywkowa w branży gier to nowe, popularne miejsce w rozwoju światowej gospodarki. Jest to wschodzący przemysł, który łączy zaawansowaną produkcję z przemysłem kulturalnym i kreatywnym oraz łączy innowacje technologiczne z rozrywką i rozrywką. Zsynchronizowane z czasem, narodzą się targi.


W 2008 roku pierwsze World Expo z sukcesem odbyło się z obrotem 1,23 miliarda juanów, co stało się najbardziej perspektywicznym i atrakcyjnym wydarzeniem branżowym w branży. W 2009 roku Expo nadal było genialne, przyciągając 166 wystawców i ponad 15 000 profesjonalnych nabywców. Wielkość handlu osiągnęła 2,08 miliarda juanów, co stało się ważną marką zróżnicowanych i międzynarodowych wystaw w Chinach. W latach 2010-2016 Expo zostało włączone do "Prowincji planowania prowincji prowincji Guangdong" (2011-2020). Gry Symulator lotu Virtual Reality. Skala wystawy wzrosła z 44 000 metrów kwadratowych do 100 000 metrów kwadratowych, a liczba wystawców wzrosła z 243 do 400. Skala chińskich wystaw rozrywkowych jest największa, a obroty handlowe nadal rosną, osiągając 3,35 miliarda juanów. , ustanawiając ważną pozycję w wielkim projekcie budowy prowincjonalnych przemysłów kultury.

W sierpniu 2017 r. 10. chińska (Zhongshan) międzynarodowa wystawa rozrywkowa Game Expo odbędzie się z powodzeniem w Zhongshan Expo Center i Guangdong Game and Entertainment Industry City Convention and Exhibition Centre. W 2018 r., Zhongshan Travel Fair odbędzie się zgodnie z planem w Zhongshan Expo Center i Guangdong Game Rekreacja i przemysł kulturalny City Convention and Exhibition Centre. Wyposażenie parku rozrywki Symulator jazdy samochodem Cena. Skoncentruje się na najnowszych produktach i technologiach gier rozrywkowych na świecie, koncentrując się na najnowszych osiągnięciach w branży gier rozrywkowych w Chinach, w grach globalnych. Przedsiębiorstwo zajmujące się sztuką gier zapewnia otwartą wymianę informacji, współpracę przemysłową, badania i rozwój technologii, platformę sprzedaży produktów, zapewnia współpracę zasobów i usługi dokowania, a także promuje wszechstronną aktualizację komunikacji i współpracy między krajowymi i zagranicznymi firmami branży gier. Istnieje wiele atrakcji w Expo. Oprócz najważniejszych wydarzeń "Ceremonii otwarcia" i "Ceremonii wręczenia nagród", Expo doda te same działania zgodnie z faktycznymi potrzebami wystawców, wzbogaci konotację wystawy i spróbuje osiągnąć najlepszy efekt.

photobank(3)

Podczas obecnej wystawy nie tylko wiele nowych produktów zostało zorganizowanych przez firmy wystawiające, ale także "2018 Międzynarodowy marketing gier i międzynarodowa konferencja na temat rozrywki kulturalnej i wyposażenia turystycznego", "2018 Globalna konferencja o rozwoju gier i rozrywki", "2018 krajowych" Placówki rozrywkowe Technologie bezpieczeństwa Konferencja robocza "2018 Operacja w krytym parku porcelany" Konferencja tysięcy ludzi "" 2018 Wydział Kultury i Turystyki, Sympozjum branży gier i rozrywki "oraz nagrody" Złoty tripod "w branży rozrywkowej.

W szczególności warto zauważyć, że 20 międzynarodowych i krajowych operacji zarządzania rozrywką oraz praktycznych ekspertów w branży podróży i inwestycji omówi trendy rozwojowe światowej rozrywki gier i branży turystycznej podczas konferencji Global Game Entertainment Industry Development w 2018 roku. Branżowe zarządzanie inwestycjami i operacjami zapewnia analizę, eksponuje poglądy akademickie i dyskutuje na temat "lean operation and maintenance, cultural empowerment".

Według komitetu organizacyjnego, 2018 Travel Expo użyje technologii skanowania 3D z Guangdong Kangyun Multidimensional Vision Technology Co., Ltd. do 3D witryny i wszystkich wyświetlanych produktów, a publiczność i niepubliczne widzowie zeskanują kod QR lub Kliknij. Link można przeglądać online na telefonie komórkowym, iPadzie itp., A także w Internecie, aby zobaczyć eksponaty, którymi jesteś zainteresowany, i stworzyć niekończące się targi.

公司简介-1442_07

Linie autobusowe:

1. Szlak jazdy indywidualnej

(1) Guangzhou, Shenzhen, Dongguan, kierunek Zhuhai → Pekin-Zhuhai Expressway → Exit w "Zhongshan City" → postępuj zgodnie z "Zhongshan Expo Center" znak w kierunku Zhongshan City i wprowadź Bo'ai Road → 5 minut jazdy do Boai 6. centrum wystawowe Zhongshan

(2) Jiangmen, Xinhui, Kaiping, Taishan, kierunek Enping → droga ekspresowa Zhongjiang → Obróć autostradę Pekin-Zhuhai do Zhuhai → Wyjdź w "Okręgu Zhongshan" → Postępuj zgodnie ze znakiem "Zhongshan Expo Center" w kierunku Zhongshan City, aby wejść do Boai Droga → Przejazd 5 minut do centrum wystawowego Boai 6th Zhongshan

(3) Foshan, Shunde, Zhongshan Xiaolan / Dongsheng kierunek → 105 droga krajowa do Shijie / Zhuhai → Przejechać Boai Road i 105 National Road wiadukt do Boai Road → Idź prosto przez około 10 minut → Boai 6th Zhongshan Exhibition Centre

(4) Zhuhai, kierunek Zhongshan Tanzhou / Sanxiang → 105 droga krajowa do Shijie / kierunek Guangzhou → Skręć w drogę Boai i 105 wiadukt nad drogą krajową do Bo'ai Road → Jedź prosto przez około 10 minut → Centrum Wystawowe Zhongshan 6 Boai

2.Dokonując tam

(1) Wyjazd z miasta Guangzhou: Może być bezpośrednio połączony z "Zhongshan Shijie China Resources Wanjia Station" w Guangzhou Jinhan Tianhe Building Passenger Station. Po wyjściu z autobusu dotarcie do centrum wystawowego Zhongshan zajmuje tylko 5 minut.

(2) Wylot z Shenzhen City: Możesz dostać się do "dworca autobusowego Zhongshan Fuhua" samochodem na dworzec autobusowy w Shenzhen Luohu. Po wysiąść z autobusu, można wziąć taksówkę do Zhongshan Expo Center w zaledwie 10 minut.

(3) Wylot z lotniska Baiyun w Kantonie: Przy bramce A10 w hali przylotów lotniska Guangzhou Baiyun można wziąć linię ekspresową Zhongshan do "hotelu biznesowego Zhongshan Shengjing". To zajmuje około 1,5 godziny, następnie można wziąć taksówkę do Zhongshan Expo Center. Zajmuje to około 5 minut.

(4) Wylot z lotniska w Hongkongu: Międzynarodowy port lotniczy Hongkong E2 Hong Kong Terminal promowy Haiti może popłynąć łodzią do "Terminalu Portowego Zhongshan". Po przybyciu do portu Zhongshan należy wziąć bezpłatny autobus do Zhongshan City, a następnie przesiąść się do centrum wystawowego Zhongshan.

Hong Kong International Airport Arrival Hall A09 / A10 zakup biletu kontuarowego przez China Travel lub autobus dookoła wyspy do Zhongshan

(5) Wylot z centrum Hongkongu: W Hong Kong Wan Chai Chiny Travel Service, Prince Edward Hotel, Mong Kok Central Hotel i inne stacje, możesz wziąć China Travel Bus bezpośrednio do "Zhongshan Shangri-La Hotel", a następnie przejazd taksówką do centrum wystawowego Zhongshan.

(6) Po przybyciu do Zhongshan Dendrobium

Samochodem: Możesz wziąć taksówkę do Zhongshan Expo Centre w dowolnym miejscu w Shijie lub wsiąść do autobusu.

Cena samochodu: w zależności od jazdy, zwykle 10-20 juanów


3.Lekka trasa kolejowa:

Lekka trasa kolejowa biegnie przez Guangzhou-Zhuhai Skytrain do "Zhongshan North Station" lub "Zhongshan Station", a do centrum wystawowego Zhongshan Expo można dojechać taksówką w zaledwie 10 minut.

4. Trasy autobusów

(1) Autobusem nr B10, 003, 024, 030, 035 i 036 z Zhongshan do stacji "Zhongshan Expo Center".

(2) Weź Zhongshan Road No. 2/9 Road do Zhongshan Passenger Station → Transfer do 030 Road lub 035 Road do Zhongshan People's Hospital → Zhongshan Expo Center


Dodaj: Centrum Kongresowe Zhongshan

Stoisko: A08

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co., Ltd.

factory (2)