Chiny na rynku VR przekroczy 90 miliardów dolarów do 2020

- Sep 29, 2017-

Jako rynek 1,4 mld ludzi rynek Chin wirtualnej rzeczywistości jest wiodącym na świecie. Statystyki pokazują, że przez pierwszy kwartał 2017, udział w rynku w Chinach przemysł VR jest drugim po Stanach Zjednoczonych i Japonii i jest trzecim co do wielkości rynkiem dla VR na świecie. Niedawno, według sadie think-tank, przewiduje, że w roku 2020, dostaw sprzętu VR osiągnie 8,2 milionów jednostek w Chinach, liczba użytkowników, ponad 25 milionów VR sprzęt rynku skali będzie uwzględniała 34,6% wirtualnej rzeczywistości w skali globalnej wielkości rynek oczekuje się ponad 55 mld. Chiny będą położyć solidny fundament dla popularyzacji technologii wirtualnej rzeczywistości.

W polu VR/AR chińskich firmach są bardzo aktywne, a niektóre z kluczowych technologii i koncepcji projektu zostały w czołówce światowej. Przełomów zostały dokonane w dziedzinie interaktywnych technologii optycznych pole aplikacji technologii i przemysłu. Jednak rzeczywistość wirtualna firmach są generalnie trudno przyciągnąć talenty, akumulacji kapitału i zdolności zarządzania i potrzebują wskazówek i wsparcia instytucji rządowych i inwestycji. Teraz Państwo podjęło różnych działań, w tym różnych konkurencji przedsiębiorczości wirtualnej rzeczywistości Przewodnik biznesowe, Konfigurowanie funduszu inwestycyjnego w celu zwiększenia inwestycji kapitałowych, a także wspieranie różnych preferencyjne zasady do wsparcia biznesu przedsiębiorstwa.

Mamy nadzieję, że do 2020 r. widzimy dobrze prosperującego przemysłu wirtualnej rzeczywistości, która głęboko może mieć wpływ na nasze codzienne życie


case2.jpg