Chiński sprzęt VR wchodzi do centrali firmy Microsoft. Moc filmowa prowadzi do trendu nowych produktów krajowych

- May 24, 2019-

Chiński sprzęt VR wchodzi do centrali firmy Microsoft. Movie Power przewodzi trendowi nowych produktów krajowych

图片1

Microsoft, amerykańska międzynarodowa firma technologiczna, jest światowym liderem w rozwoju oprogramowania komputerowego. Zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją, licencjonowaniem i świadczeniem szerokiej gamy usług oprogramowania komputerowego, a obecnie jest największym na świecie dostawcą oprogramowania komputerowego.


Movie Power, chińska firma produkująca i obsługująca sprzęt VR, jako pierwsza zaangażowała się w badania i rozwój oraz zastosowanie technologii somatosensorycznej 4D w Chinach. Posiada szereg patentów na somatosensoryczną technologię symulacji i został doceniony przez krajowe przedsiębiorstwa high-tech. Jej produkty są dystrybuowane w ponad 30 krajach i regionach na 5 kontynentach.


图片2

Te dwie zagraniczne firmy, które wcześniej nie miały zbyt wielu skrzyżowań, z powodu możliwości, wzbudziły fale nowej technologii. Dzięki doskonałej jakości produktów i humanizowanemu systemowi usług, Movie Power z powodzeniem zdobyła zaufanie Microsoft i dostarczyła różne produkty VR dla tej międzynarodowej gigantycznej firmy jako urządzenia do obsługi przedsiębiorstw.


Minęło trochę czasu od wysyłki do firmy Microsoft, a Menedżer ds. Inżynierii Filmowej po raz kolejny przyjechał do siedziby firmy Microsoft, aby konserwować i sprawdzać sprzęt. Upewnij się, że poczucie użytkowania użytkownika nie ulega pogorszeniu z powodu upływu czasu, ale aby zachować te wspaniałe uczucia i ulepszyć je.


图片3

W ostatnich latach branża VR stopniowo wchodzi w fazę rozwoju. Microsoft również zakorzenił się w branży VR i zwiększył inwestycje w gry VR, co pozwoli na dalszy rozwój całej branży VR.


Usługa Movie Power dla Microsoft jest prawdopodobnie małym krokiem w obecnym krajowym sprzęcie VR, ale dużym krokiem w kierunku nowych chińskich towarów, co sprawia, że wzrost chińskich towarów rozprzestrzenia się na przemysł urządzeń VR. Dzięki uznaniu i wsparciu międzynarodowych gigantów, Movie Power opracuje więcej produktów, które dostosują się do rozwoju rynku w przyszłości i dostarczą doświadczenia, które będzie bardziej zgodne z aktualnymi potrzebami konsumentów.


vr-solution