Wirtualna Rzeczywistość nadal grać jak to?

- Oct 07, 2017-

Wirtualna Rzeczywistość (VR) i rozszerzonej rzeczywistości (AR) jest powszechnie stosowany w naszym życiu, więcej i więcej branżach i dziedzinach, z już obalone nasze pierwsze wrażenie to, dzisiaj spotkają się przyjrzeć się nowej aplikacji VR/AR

Jeśli chodzi o podpisanie umowy, myślimy o dwóch stron zasiadających w tym samym biurze, a teraz jest nowy sposób, aby uzyskać prawo umowy.

Boost VC podpisała plan kapitału podwyższonego ryzyka przy starcie Arthur technologii, która zakończyła się na platformie współpracy wirtualnej rzeczywistości Arthur technologii.

blob.png

Starcie z bardzo nowatorski sposób na pokazanie możliwości technicznych, dyrektor generalny Boost VC, powiedział w VR spotkanie łatwiejsze do omówienia firmy w dowolnym momencie, nawet bardziej efektywne niż rzeczywistym, twarzą w twarz spotkanie.

blob.png

Otwiera to również szerszej wyobraźni dla szerszej firmy VR, który wola także zawierać do VR w przyszłości.

Ten kask motocyklowy zapewnia bezpieczniejsze środowisko jazdy

blob.png


W filmie "iron man", w zbroję ciała ma zaawansowanych technologii sztucznej inteligencji, choć w rzeczywistości nie można osiągnąć, ale teraz, firma o nazwie CrossHelmet start-upów, udoskonalamy kask, włączenie go do AR technologii.

Używają kasków motocyklowych, które są zawierające AR i techniki wyświetlania głowy zamontowane bezpieczeństwo kierowców.


W kask firmy, z tyłu widok kamery można zobaczyć obraz za Tobą eliminujące martwe i również wyświetlać informacje, takie jak trasy nawigacji, prędkość, itp.

Jego największym elementem jest technologia redukcji szumów, która redukuje hałas podczas jazdy i pozwala ludziom, aby bardziej skupić się na jazdy, zmniejszając w ten sposób występowania wypadków.