Małe dziecko jest w stanie strawić w symulatorze rzeczywistości wirtualnej?

- Aug 31, 2017-

Cmałe dziecko strawić w symulatorze rzeczywistości wirtualnej?

 

Czy jesteś gotowy do wprowadzenia edukacji dziecka do technologii?

 

图片1.png 

Jeden z dzieci siedział na krześle jajko jak booster, Hełm symulator wirtualnej rzeczywistości, na jego oczy i w uszy słuchawki. Patrzy, spokojny i mądry.

 

Głowy, które nosi, nazywa się NurturePod, który twierdzi, że zarządzanie dziecka dobowego jet lag, pozwalając dziecku cieszyć się muzyką, który jest zgodny z wiekiem, w tym arcydzieła Bacha i beyonce's snu melodie.

图片2.png 

Jest to sztuka instalacji przez futurystów Stuart Candy, kto weźmie udział Carnegie Mellon university szkoły projektowania w tym roku. "NuturePod jest namacalne założenie, że to może być sposób, w przyszłości dziecko doświadcza jednego kawałka maszyny," mówi.

 

W symulatorze rzeczywistości wirtualnej urządzenie jest obecnie na wystawie w Antwerpii muzeum sztuki współczesnej w Belgii. NurturePod jest wymieniony jako jeden z nowych rodziców polecam zakup produktów, sprzedawanych na 789 euro (około 6185 yuan, który ma się urodzić się w srebro w dziecku mieć możliwość doświadczenia) i nadaje się do w ciągu 1 roku życia dziecka.

 

Urządzenie podnosi, aby pomóc zarządzać cykl snu dziecka, w tym samym czasie stymulują kreatywność, świadomość ciała, orientacji kulturowych, regulacji emocji i umiejętności społecznych, ale nie jest jasne, czy wiadomości zostały niezależnie zweryfikowane.

图片3.png 

NurturePod może się wydawać daleko idące, ale rzeczywiście pasuje do aktualnych wymagań, zwłaszcza, jeśli technologia jest już dozwolone.

 

"NurturePod nie jest produktem postęp technologiczny, ale niewielkie zmiany w wartości ludzi. Czy jesteś gotowy do powierzenia dziecka problemy edukacji do urządzenia technicznego?" Candy powiedział.

 

W rzeczywistości, NurturePod virtual reality simulator nie trzeba radykalnie zmienić ludzkie wartości. W dzisiejszym społeczeństwie rodzice mówią, że "wychodzi" często zamienia się w "gry online", takich jak gry z telefonów komórkowych i gry komputerowe.

图片4.png 

"NuturePod po prostu trzyma ekranie bliżej." "To jest przyszłość," mówi ms Candy. "możemy czuć się każdym rogu życia na ekranie i jest gładka. Wyobraź sobie, jak jest, aby móc udostępniać zmęczony rodzic rodzicielstwa.

 

W międzyczasie Candy również zauważyć, że niektórzy ludzie zaatakowali NurturePod, świadoma, że jest to konstrukcja sztuki, nie oryginalnego produktu.

图片5.png