Czarna technologia zbliża się do celu rezerwacji hoteli

- Oct 04, 2018-

"Czarna technologia" zbliża się do rezerwacji hoteli

VR, skrót od rzeczywistości wirtualnej, to komputerowy system symulacyjny, który może tworzyć i doświadczać wirtualne światy. Technologia VR nie jest już koncepcją science fiction, a ludzkie doświadczenie audiowizualne przenosi się na nową wysokość. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz doświadczyć dreszczyku emocji związanych z odwiedzaniem pokoju hotelowego. Jest to ważne zastosowanie technologii VR. Kiedy VR jest zintegrowana z podróżami online, wszyscy będą mogli "przyjechać" na scenę. Zbliża się Złoty Dzień Narodowy, krajowy rynek zapoczątkuje sezon turystyczny, a liczba rezerwacji hotelowych dla wielu popularnych celów turystycznych zdobyć szczyt. Każda firma jest w stanie zapewnić użytkownikom lepszą jakość podróży.


Aby uniknąć niekompletnych informacji o pokoju dostarczonym przez hotel, krajowa internetowa platforma podróżnicza ma pewne różnice między wprowadzeniem tekstu a wyświetlaniem obrazu, co prowadzi do luki psychologicznej i słabego doświadczenia konsumentów, którzy zostali w hotelu. . Kanał hotelowy posiada funkcję rezerwacji VR, zapewniającą użytkownikom wciągający serwis rezerwacji hotelowych, który może oglądać cały obraz i szczegóły pokoju bez martwego kąta, i zapewnia bardziej realistyczne i kompleksowe zrozumienie informacji o pokojach hotelowych, aby lepiej spełniać indywidualne potrzeby użytkowników. Poprawienie komfortu użytkowania. Rezerwacja VR przyjmuje technologię klonowania w czasie rzeczywistym 3D, która polega na gromadzeniu danych chmury punktów 3D i danych o kolorach w przestrzeni za pomocą kamery 3D, a następnie generowaniu przestrzennej struktury przestrzennej za pomocą algorytmu w celu utworzenia rzeczywistej przestrzeni sceny 3D o rozmiarze 1: 1.


Na wyszukanej liście hotelowej, jeśli po lewej stronie hotelu znajduje się logo VR, oznacza to, że hotel uruchomił już funkcję rezerwacji VR, a sama operacja jest prosta i łatwa w użyciu. W każdym pokoju hotelowym, w którym dostępna jest funkcja rezerwacji VR, znajduje się wiele punktów widokowych VR, takich jak środek pokoju, strona okna i łazienka w łazience. Istnieje punkt widzenia na przełączanie w prawie co dwa kroki. Gdy użytkownik wchodzi w punkt widzenia, telefon można obrócić o 360 stopni, aby wyświetlić scenę, szybkość przeglądania strony jest szybka, obraz jest wyraźny, a cały obraz i szczegóły pokoju można zobaczyć na pierwszy rzut oka.

about-Movie-Power.jpg