Prezydent Niemiec pochwały film zasilania

- Nov 28, 2018-

Prezydent Niemiec pochwały film zasilania

11.23. w Hamburgu, Alexander von Humboldt vistory oficjalnie otwarty! W pierwszym dniu otwarcia scena była gorąca. Wiele osób tu i chcą doświadczyć nowoczesnej technologii high-tech - rzeczywistość wirtualna. Alexander von Humboldt firmy również zaproszony prezydent Niemiec Paul von Hindenburg i jego żona, przyjść do żywe doświadczenie i chwalą nasz sprzęt. To zaszczyt być uznane przez prezydenta.

未标题-1

W celu zaspokojenia specjalnych środowiska zamku, firma zakupiła celowo Nawiedzony dom od nas, i plus wiele dekoracji i ozdoba na scenie, to mówi się, że najbardziej przerażających Nawiedzony dom na świecie przyciągnęła wielu zwiedzającym poznać. W tym samym czasie istnieją dwa Teatry dynamiczne na scenie. System ten jest na świecie pierwsze wielojęzyczne systemu przełączającego, który ma przynieść słuchawki podczas oglądania filmów. Można zmienić język bu samodzielnie. Można przełączać języki według potrzeb klientów i być bardziej ludzkimi.

未标题-2

未标题-3

Dzięki zaufaniu Alexander von Humboldt firmy, daj nam pracować razem, aby stworzyć genialny! Uważam, że film moc będzie lepiej!

未标题-4