Poza tym AR, VR, Pan czy słyszałeś o DR

- Oct 31, 2017-

W ciągu ostatnich kilku miesięcy jako takich firm jak apple ARKit i Google ARCore wprowadziła nową platformę AR, w tym ikea, Wayfair i Anthropologie wprowadziły sprzedawców w oparciu o ARKit napędzany aplikacje dla konsumentów, aby zaakceptować AR jako realną detalicznych Technologia otworzył drzwi.

Ale ogólnie rzecz biorąc, wczesnego stosowania zakupy AR nadal ma wiele do oczekujemy. Oczywiście przy użyciu technologii AR mogą być przydatne do wprowadzenia nowego krzesła, tabele i grafiki w pokoju. Ale chyba, że zaczniesz z pustym pokoju, istniejących obiektów fizycznych (np. Niektóre meble lub obiekty) może kolidować z Twojego doświadczenia i uczucia.

Ale za pomocą osłabić rzeczywistość (zmniejszone rzeczywistość, DR) oczekuje się, że technologia to zmienić. Z DR, użytkownik może usunąć niechciane od ich warunków fizycznych, wyłączone obiekty, aby uzyskać bardziej realne perspektywy, aby dowiedzieć się, w ich środowiska życia, te elementy są najbardziej odpowiednie.

Więc co jest DR, i co to znaczy dla przyszłości i handlu detalicznego?

Chociaż koncepcja nie jest nowy, DR jest jeszcze stosunkowo mało znany. Krótko mówiąc, DR jest koncepcja, która jest w stosunku do AR. AR pozwala poprawić lub dodać wirtualnego zawartości do postrzegania świata fizycznego. Natomiast DR pozwala usunąć niektóre podmioty, które są przechwytywane na tablecie lub telefonie aparat.

Jesteś bardziej prawdopodobne, nie obcy, aby podobne sytuacje. Na przykład w post-Edycja z filmem, jest zazwyczaj wymagane aby usunąć przewody i szelki, które noszą aktorzy podczas kręcenia scen akcji lub akrobacje. To eliminuje visual "hałasu" i pozwala widzom oglądać wideo bez minut.

Dlaczego detaliści muszą DR do optymalnego wykorzystania AR?

Jest to najbardziej interesujące miejsce. Łącząc DR z AR dalej rozmycia granice między światem rzeczywistym a światem dostosowane, dając użytkownikom zupełnie nowe doświadczenie.

Aby upewnić się wczesne wprowadzenie ARKit, takich jak Wayfair, ikea i Anthropologie, zobacz AR's wpływ na przemysł bez użycia technologii DR. Ale gdy Nowość AR zanika, zmniejsza się odsetek. Dla konsumentów jest coś takiego jak "Zakwaterowanie". Chcą zobaczyć, jakie meble naprawdę było jak w domu, zamiast po prostu układając ją na kupie bałaganu.

Teraz jeśli chcesz osiągnąć ten wymóg, należy usunąć te zanieczyszczenia osobiście, wolnego miejsca, a następnie użyć aplikacji AR w miejscu chcesz spróbować meble, tak, aby zbliżyć się do rzeczywistego wpływu. To jest, gdzie DR może wchodzić w grę. Z DR można usunąć "bałaganu" z ekranu telefonu lub tabletu, a następnie umieścić to, co chcesz.

Spójrz na tę mapkę poniżej aby zobaczyć, co "DR" doświadczenie jest, zwłaszcza przy zakupie artykułów gospodarstwa domowego.

Ale to nie tylko o usuwanie obiektów. Jak widać na powyższym diagramie, DR również jest poprawa, jest w stanie określić, kiedy można umieścić różne "usunięte", zgodnie z charakterystyką wszystkich obiektów wokół podłogi lub ściany, powierzchni dodatkowej przestrzeni do napełniania, a nie pozostawiając ogromną czarną dziurę lub kontur. A ta technika nie jest szczególnie idealny, na niektórych platformach DR, może nawet replikującą niektóre skomplikowane wzory na dywanie lub wypełnienie ściany z cegieł.

DR nie jest daleko. Spodziewamy się, że w ciągu najbliższych 12 do 18 miesięcy, ludzie będą widzieć korzystanie z DR w AR zakupy scenariuszy, ponieważ istniejące aplikacje AR zostaną zaktualizowane w celu zintegrowania technologii. Więcej sprzedawców naśladownictwa.

AR bardzo ważne jest poczucie istnienia.

Chociaż na ARKit platformy, opracowany przez aplikację można zaoferować użytkownikom wizualnym, ale sama technologia AR nie można utworzyć sensie bez skazy, w przyszłości obsługi klienta. DR jest technologia uzupełniająca AR, który może znacznie zwiększyć, istnienie i przydatność AR.