Stać się Vr prawdziwi kierowcy, wyścigi samochodowe

- Sep 25, 2017-

Wiodącą marką sprzętu vr, moc film rozpoczęła lot symulator VR, samochód wyścigowy VR vr lotu symulator, ze względu na ostatnie hiper realistyczny symulator wyścigów VR i cieszy się dobrą reputacją zarówno w kraju jak i za granicą.

Film Power VR racing simulator także stosowane międzynarodowe wiodąca technologia dynamicznego, cztery stopnie swobody ruchu platformy, można zmiennej częstotliwości kontroli obrotów silnika i mają charakter poszanowania energii i ochrony środowiska, niski pobór mocy, stabilny system. Wygląd jest bardzo oryginalny i przenoszenie z trzech ekranów wyświetlanie, obraz jest Znakomity, 3D vision dynamiczny realistyczne; Więcej, warto wspomnieć, że jest wykonana z super symulacja kolumny kierownicy, do około 90 ° rotacji, przynieść bezprecedensowy żywe doświadczenie gracza.


vr racing simulator (17).jpgW Movie Power vr wyścigi sprzętu, gracze nie tylko osobiście nosić technologii bardzo praktyczne vr słuchawki lub okulary vr, miejsce siebie w świecie wirtualnej rzeczywistości jest również prawdą, również można obsługiwać wszelkiego rodzaju samochody luksusowe, we wszystkich częściach świata słynnego toru Galop, uczucie, co to jest "prędkość i pasja". Czy to wzloty i upadki, góry, woda, plaży lub tarcia gruntu obracając ogon lub odpływam toru, może być jeszcze bardziej realistyczne wrażenia. Warto wspomnieć, że sprzęt symulator samochodu, w połączeniu z VR wirtualnej rzeczywistości, ma złagodzić wady narzędzi VR w pewnym stopniu - zawroty głowy.

Jako wiodących marek w branży, czas snu, nie tylko czyni gorące zjawisko globalnego poziomu VR VR, Wyposażenie wyścigowe, bardziej udane badania i rozwój VR gun machine, kino 5d, 8d kino, lot symulatory, graczy takich jak urządzenia do popularnych gier. Uruchomienie vr wyścigi sprzętu ruszyła nowa fala wyścigów. Jest to pierwsza gra super racing world, obsługuje 32 multiplayers!


vr racing simulator (14).JPG