BBC zapewni super czysty VR Live, który przyniesie Ci puchar na żywo

- Jun 02, 2018-

Według BBC, aby poprawić oglądalność fanów, BBC użyje technologii Ultra HD i VR, aby nadać lato Mistrzostwom Świata.   Technologia VR to technologia wirtualnej rzeczywistości. Używa komputerów do symulacji trójwymiarowej przestrzeni w trójwymiarowym świecie. Poprzez wizualne i słuchowe symulacje sensoryczne tworzy wciągającą obecność.   Skorzystaj z okularów i słuchawek VR, a fani mogą poczuć wciągające wrażenia wizualne, jak na stadionie.

blob.png

BBC planuje zapewnić darmową transmisję na żywo wszystkich 33 gier w aplikacji "BBC Sports VR - FIFA2018 Russia World Cup".   29 gier na BBC One będzie również transmitowanych z wykorzystaniem technologii 4k HD.   Dostęp do ultra HDTV można uzyskać przez szybki Internet. Na początku pokazu na ekranie głównym BBC iPlayer można odtwarzać strumienie HD, ale liczba autoryzowanych użytkowników będzie ograniczona do "dziesiątek tysięcy ludzi".


Matthew B. Bic, dyrektor ds. Technologii i produktów, powiedział: "Od pierwszych Mistrzostw TV w 1954 r. I najlepszych momentów w Anglii w 1966 r. Do pierwszych Mistrzostw Świata w 1970 r., Do Full HD w 2006 r., BBC było na świecie Transmisja na żywo trwa nadal, starając się zapewnić widzom lepsze wrażenia.   Teraz udostępnimy publiczności kolejne nowe wrażenia. "