Przygoda i Fitness rower VR

- Sep 25, 2017-

Jakiego rodzaju iskry rowery i VR zderzają? Jak działa element przygody idealnie pasuje na rowerze element fitness? Jesteśmy w parku rozrywki crazy rower VR i nie można fala kontrolera, aby zagrać w grę, ale stare i stałe pedał w niebo na rowerze. Zamiast czegoœ chodzenie w wirtualnym świecie, będziemy odczuwać poczucie przygody. Jest to opowieść bardzo prawdziwa przygoda, i tajemnicy przyciągnie więcej ludzi cieszyć ekscytujące doświadczenie!


vr bike simulator (13).jpg


Ten szalony urządzenie parku rozrywki VR rowerów jest na zamówienie dla kontrolera akcji. Ten kontroler akcji znajduje się w dolnej części siedzenia zapewnienie dynamicznego ruchu, który jest synchronizowany z ekranu gry. Historia rozgrywa się w tym świecie fantasy pusty, i nie wiemy, co czas grand architektury jest, lub czy Ziemia jest tutaj. Gra jest bardzo prosta w obsłudze, graczy tylko trzeba Datownik kierownicy, ciągle do przodu, jazda na rowerze. Mamy zamiar zmierzyć wiele pułapek, ale zamiast Cegła spada, to cały rząd desek, a czasami nad urwiskiem. W tym samym czasie kontrolera akcji jest cudowny kawałek, który sprawi, że będziemy czuć się serii uderzeń i upadków.

vr bike simulator (2).jpg

Szalony wyposażenie parku rozrywki VR roweru, Zapalić tłum entuzjazm, stale przyciąga je do wzięcia w niej udziału. W czasach, kiedy to nie o wygląd ten mały "rower crazy" stał się wielką imprezę dla fanów VR. Doświadczenie "radość, niespodzianka, podniecenie, wzruszający, romans i fantazją" na pewno pozwoli Ci poczuć się jak możesz zostały usunięte z kasku.