9dvr Egg Chair, rola antynarkotykowej reklamy i edukacji

- Oct 04, 2018-

Krzesło jajowate 9dvr, rola reklamy antynarkotykowej i edukacji

Czasy stale się rozwijają, a rzeczywistość wirtualna stale się rozwija. W dzisiejszym, ciągle zmieniającym się dniu, coraz więcej nastolatków uczy się o narkotykach, a nawet wyrusza w drogę narkotyków. Więc jak możemy zmniejszyć tę sytuację i jak promować edukację antynarkotykową? VR anty-edukacja narkotyków mówi!


Edukacja antynarkotykowa VR wykorzystuje zaawansowaną technologicznie technologię wirtualnej rzeczywistości, superrealistyczną redukcję scen związanych z zażywaniem narkotyków, czyli interakcja wizualna vr pozwala doświadczać ogromnych zmian przed i po zażyciu narkotyków, pokazując ogromne zmiany przed i po leku używać w różnych aspektach, takich jak wzrok, dotyk i węch oraz zwiększanie liczby użytkowników. Rozpoznanie anty-narkotykowej propagandy, sprzęt anty-narkotykowy VR odegrała dużą rolę w propagandzie anty-narkotykowej.

9d vr machine (2).jpg

Vr edukacja antynarkotykowa


Dziś najpopularniejszą rzeczą jest anty-lekowy fotel do jaj VR. Użytkownicy mogą siedzieć na chłodnym i chłodnym fotelu, czuć stan narkomanów, czuć nieznośny narkotyk i pozwalać każdemu użytkownikowi na głębokie nadużywanie narkotyków.

Sprzęt anty-narkotykowy Vr - krzesło na jajka, już nie poprzednia gra, ma ogromny wpływ na konsumentów, jest nowym rodzajem doświadczenia, nie można go dotknąć realnie, ale tak naprawdę jest odczuwalny, jakby był prawdziwym kontaktem.

about us workshop.jpg