9d Vr które fabryka jest dobry, oczywiście, moc film

- Sep 19, 2017-

Z biegiem lat moc film został zaangażowany w 4D, 5D, 7D sprzęt R & D i produkcji, w 2014 roku zaczęła obejmować pola 9D VR, 2015 wprowadziliśmy nowe produkty dwóch generacji VR 9D "Kino 9D vr jaj. W porównaniu do innych urządzeń VR 9D, "9D kino jajko vr" w udziale w rynku krajowym rozrywki szybko poprawić i wkrótce stał się główną siłą Chin rynku rozrywki.


9d virtual reality (10).jpg

W dwóch generacji produktów 9DVR "przez czas i przestrzeń" nadal ma pewne zalety. Long Cheng elektronika zapewnia klientom rzeczywistość wirtualna VR, Otwórz Klasa DK2 głowy wyświetlacz, w porównaniu z krajowych głowy wyświetlacz i drogą DK1 głowy wyświetlacz, jasność znacznie się poprawiła, podczas gdy poczucie zawroty głowy jest znacznie zmniejszona. Power film koreański 4DX podstawowych technologii, aby rozwój dynamicznej platformy, można było kino 4DX hall dokładnie ten sam efekt. Ponadto aby pozwolić doświadczenia mają więcej wciągające uczucie, film moc również dla dynamiki kapsułka strumieniem wody zwiększone i jet funkcji. Niech byt nie tylko w wirtualnym świecie pływające, można wyszukać i łuk i można poczuć wiatr i deszcz w wirtualnym świecie!


cases.jpg

Film zasilania zapewniają klienci nie tylko jest zestaw 9D VR sprzętu i jest doskonały bogactwa. Najnowsza technologia VR w wirtualnej rzeczywistości, dynamiczne i pełne technologii przestrzeni kapsułki, oczywiście, może przyciągnąć turystów, ale jakość zawartości można umożliwić zwiedzającym poznać więcej niż kilka razy.

Film moc podpisane trzech producentów słynnego filmu wirtualnych, w tym, wzywając przodków Liang, aby utworzyć film wirtualnego "wirtualne" i "killer". Wirtualny świat jest rzeczywiście naszej fantazji, nasze fantasy jest wizja przyszłości i domyślając się magiczny świat. Smok ma ogromny proces elektronicznych źródeł, od starożytności do przyszłości, z bajki do science fiction, wszystko może być powiedział, All Inclusive!

9D sprzęt elektroniczny VR, mają tak wiele wydajność wzrok, ale ponieważ jest fabrycznie dostawy bezpośredniej, Cena jest bardzo tanie, pojedyncze siedzenia kabiny sprzęt tylko więcej niż 6000 dolarów, który jest bardzo konkurencyjne ceny przemysłu. No i co 9D VR rentowność? należy jak najszybciej skontaktować się z infolinią: +8618027386365!!!