9D sprzęt Virtual Reality VR, sprawia, że różne doświadczenia

- Sep 23, 2017-

360 stopni przegląd symulacji, pole widzenia, po drobne ruchy głowy może również powodować natychmiastowy scena ponownie. Wprowadź w pełni wciągającą rozgrywkę, która pozwoli w przyszłości horyzonty być w zasięgu ręki, najnowsze najlepszej jakości do wysyłania, niespodzianka non-stop.

To nie oddzielne trzy urządzenia, ale kompletny 9D VR!

Czy kiedykolwiek byłeś do tajemniczej głębi morza? Wyobraź sobie, że dziesiątki tysięcy ryb będzie tańczyć z Tobą, delikatnie obróć głowę złamać fale i pływać przez ryby. Czy kiedykolwiek byłeś do wspaniałego miasta zakazane? W historii pstrokaty czerwone ściany palca jest lekko obdarty ze skóry, z ostatnich lat przeszłości z można powiedzieć; Czy byłeś kiedyś w przestrzeni? W jasny Gwiazda Morza wędrówki, przeniesie serca oddają uczucia skrajnego nieważkości...

Jest to 9D vr wirtualnej rzeczywistości doświadczenie centrum, rozwiązanie doświadczenie rzeczywistości wirtualnej. W prawdziwym znaczeniu wirtualnej rzeczywistości, nie ograniczone przez symulowane wszystkie doświadczenia w świecie rzeczywistym, takie jak: wspinaczka, nurkowanie, rafting, itp.), więcej mają możliwość tworzenia wszystko w zakresie percepcji ludzkiego doświadczenia doświadczyć () np. w świecie lotów kosmicznych). Nie odczuwając 9D, może nigdy nie zrozumieć, charyzma wirtualnej rzeczywistości.

Nie zostały do 9D vr, powiedzieć to, co doświadczenie rzeczywistości wirtualnej

case1.jpg

Ostatnich świata VR duże ciepła 9d Muzeum wirtualne doświadczenie, jest pierwsze niezależne badania i rozwój sceny przez doświadczenie na świecie pierwsze projekty reklamowe VR: typu jajko niebieski element futurystyczny design miejsca w pełni doświadczyć rzeczywistości wirtualnej świata, czuje się barwnik w drewno jest nauki i technologii.

Gra jest jedną z najbardziej bezpośredni, większość można pokazać przewoźnik wirtualnej rzeczywistości, zużycie sprzętu określonej wirtualnej rzeczywistości można doświadczyć wciągającą rozgrywkę, to doświadczenie z filmu Power 7 d/8 d film interaktywne doświadczenie jest wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Pure poufne wewnętrznych źródeł, jako konkurencję na rynku w wirtualnej rzeczywistości 9d vr, otwiera się nowy trend rozwoju przemysłu rozrywki, jego badań i rozwoju zespołu poprzez jej własne idealne i sprzęt innowacji, poprzez badania przez długi czas, ostatecznie opracowany bezprecedensowej innowacyjności i wyjątkowy system wirtualnej rzeczywistości i oficjalnie nazwane "9 d wirtualnej rzeczywistości doświadczenie".

Power kino 9D VR doświadczenie, szczytowe dzieło nauki i technologii, urządzeń wirtualnej rzeczywistości, peryferyjnych urządzeń peryferyjnych, platforma rozrywkowa płynnie łączą, zatrzymajcie się w scenerii wirtualnym świecie, otoczony przez 360 °, można przeżyć prawdziwe nieważkości przemieszczenia w oparciu o doskonałe miejsce redukcji i zawroty głowy, nigdy nie wychodź z domu do góry i morze, latające dun ziemi, zaprasza pełni doznania w grach.


未标题-2555441.jpg