9D VR - 10000 $ miesięczny dochód to nie sen

- Sep 22, 2017-

Co to jest 9D VR?

9D VR jest rzeczywistość wirtualna, interaktywne gry, również o nazwie rzeczywistości wirtualnej rozrywki, kapsułka wirtualnej rzeczywistości, w każdej chwili może być magicznie do parku rozrywki w różnych przygoda przygodowa gra sprzęt. Nowych osiągnięć badawczych, wygrał 4 patentów, nie martwy kąt 360 stopni realistyczne budowlane prawdziwa przygoda gra sprzęt doświadczenia, immersive wirtualnej rzeczywistości i interaktywne doświadczenia przynieść szok, wolna dusza motywy poziom rozrywki Park gry niż naprawdę duży wahadła, horror na klasy przygoda sprzęt do rozrywki, takie jak roller coaster nieważkości, drifting, Siła odśrodkowa i czują się bardziej straszne i stymulacji, szok i przyjemne! Guangzhou film zasilania, z zaawansowaną technologią digitalizacji sprzętu, pozwala zrealizować marzenie i przyszłość, doświadczanie rzeczywistości i normalnej sytuacji nie można ukończyć, ośmielę się nie zakończyć treści!

Jak 9D VR zarabiać pieniądze?

Ma małe ciasne pokoje, małe inwestycje, szybki zwrot z inwestycji, mobilnych komfortu, wewnątrz i na zewnątrz obsługi są charakterystyki działalności, jest nowy sprzęt rozrywkowy technologii wirtualnej rzeczywistości, jest dzisiejszych najgorętszych inwestycji. W ciągu 1 miesiąca można otrzymać zwrot invest, 1 rok milionera to nie sen, operacja jest wygodny, zawsze i wszędzie, aby przejść, wszędzie zarabiać!


9d virtual reality (12).jpg


9D VR dokąd?

1. jako Najnowocześniejsza technologia rozrywka Zabawka, to mogą być otwarte iz wewnątrz i na zewnątrz obszarów, takich jak park, sala rozrywki, Lotnisko, klub, plac, Muzeum KTV, siłownia, nauki i technologii, Muzeum, itp.

2. wirtualne interaktywne najnowocześniejszych technologii demonstracji, przygoda, stymulowanie rozrywki projektu symulacji wyświetlania, popularyzacji nauki, nauczania, wystawy, wystawa, otwarcia sklepu i inne okazje;

3. dla wszystkich okazji biznesowych, które potrzebują, aby przyciągnąć szybko ruchu, gałki oczne i uwagi.

4. współpracy z gry 3d, filmy stereoskopowe i innych film 360 stopni i programów telewizyjnych, aby wyświetlić scene doświadczenie symulacji.


9d virtual reality (2).jpg