9D wirtualna rzeczywistość doświadczenia Hall

- Sep 20, 2017-

Jakiś czas temu, moc film wziąć udział w Zhongshan gry entertainment Expo, oficjalnie wydany 9D wirtualnej rzeczywistości doświadczenie sala, która jest już trzecia generacja nowej generacji. Nowa hala doświadczenie 9D po szereg ulepszeń, wyprodukowała więcej dobrej woli. Mimo, że wygląda nie różni się od poprzednich dwóch pokoleń, ale w zakresie działania dynamicznej kapsuły space 9d vr, funkcję kapsułki wykonane wiele poprawy, przyszłość doświadczenia wirtualnej rzeczywistości 9D jest może być to.

Jeśli chcesz uruchomiony 9D wirtualnej rzeczywistości doświadczenie na rynku rozrywki, musimy zwrócić szczególną uwagę na ten produkt. Mimo, że pojawienie się nowych 9D odzwierciedlają Muzeum nie uczynił wiele zmian, ale w kosmiczną kapsułę, aby dodać warstwę Złoty pakiet krawędzi, tak aby całe 9D doświadczenie Muzeum jest bardziej luksusowe. Na skraju kapsuły Dragon Electronics dodano niebieska dioda LED do góry. Kiedy doświadczenie siedzi na górze, niebieskie światło do ciała eksperymentator, ludzie czują, że jest rozległy wszechświat i ocean głębokie uczucie.

 433275501171584037.jpg

Nowa hala doświadczenia wirtualnej rzeczywistości 9D technologii są wiele aspekt, nowej generacji 9D więcej aby odzwierciedlić doświadczenia jako centrum kokpitu koncepcja. Według oficjalnych danych kąt pochylenia jest więcej do 19 stopni, kąt pochylenia maksymalna wzrosła do 25 stopni. Doświadczenie uczucia akcji jest większa tym lepiej, czyli jak roller coaster, więcej liczba obrotów, bardziej przesadzone akcji, więcej ludzie czują się bodziec.

 

Bogatsze konfiguracji funkcji jest jednym z głównych osiągnięć w nowej generacji 9 D wirtualnej rzeczywistości, i wciągające czuć empiryczny została znacznie ulepszona. Power filmu w oryginalnym drgania, poke powrotem, zamiatać nogi działać na podstawie kapsułki do zwiększenia funkcji wody i jet, tak że efekty specjalne torebki bardziej bogatsze, bardziej doskonałe. W filmie wirtualnego jesteśmy w ruchu i są wiatr i deszcz, z funkcją strumieniem wody, niech bedzie bardziej wciągające doświadczenie. Woda spray i jet funkcji.

W nowej generacji 9D wirtualnej rzeczywistości doświadczenie w kontroli Muzeum również ma wielkie poczucie wyrafinowania, Dragon Electronics w głowie wirtualnej rzeczywistości został zmieniony na Oculus DK2, może poprawić przyczyną zawrotów głowy jest szef akcji i ekranu Aby wyeliminować te lagi, i to również umożliwia korzystanie z kaski na celu być gładkie operację. W nowych 9D w celu fotografowania można powiedzieć, całkowicie swobodnie osiągnął punkt kontroli.

 

CA2C1E7629E3D83A4962FBB064B20970.png

Dragon Electronics 9D wirtualnej rzeczywistości jajko jest na świecie top Oculus DK2, dynamicznej kapsuły jest również używany w świecie top 4DX podstawową technologię, można powiedzieć, że w przypadku braku technicznych, lub na doświadczenie wyniki osiągnęły poziom szczytowy , można całkowicie ignorować innych towarów