6 osób platformy 9D VR sprzęt

- Sep 23, 2017-

Jako pierwszy komercyjny projekt na świecie--wirtualnej rozrywki interaktywnej, 9D sprzęt VR, wyłączne prawa do realizacji wirtualnej rzeczywistości urządzeń, sprzętu peryferyjnego urządzenia peryferyjne i rozrywka zawartości platformy bezszwowe połączenie całego przemysłu łańcucha, utworzyć zestaw systematyczne rozwiązanie dla wirtualnej rzeczywistości doświadczenie, zapewnia użytkownikowi poza czas i przestrzeń i wyobraźni super doświadczenia.

Pijane w scenerii wirtualnym świecie, otoczony przez 360 °, można zjeść w redukcji nieważkości prawdziwe uczucie na podstawie idealne miejsca przemieszczenia i zawroty głowy, trawers fanatyzm wywnioskować drugie życie, przygody napisane legenda, ze znajomymi i nieznajomymi, aby podzielić się zdominować świat stworzenia...

F0DBB303749D2C491345590945E1089E.png

Podobne produkty! 0 konkurentów! 9D VR sprzęt sprawia, że rzeczywistość wirtualna nie jest już zimno, ale naprawdę staje się nową formą rozrywki do przekształcenia życia publicznego rozrywki i stać się nowy industrial szansa dla inwestorów, aby wejść w branży interaktywnej rozrywki.

9DVR doświadczenie hall oferuje play Metoda

6 główne cechy gry wiodących VR doświadczenie

Punkt 1: wolna widok martwych naroży

Bionic widok kąt 125 °, 1080 p hd rozdzielczości autentycznych oczy, przyniesie Ci nie martwy kąt na scenie prawdziwą przyjemność.

Punkt 2: efekty dynamiczne Interaktywny magazyn

Szybkość ruchu można dokładnie wyregulować od 10mm na sekundę do 167mm/s, co pozwala swobodnie poruszać i wszechmocny w wirtualnym świecie.

Część trzecia: 360 ° platformy obrotowej

Oparty na wysoce wolna Platforma obrotowa, każdy czas do przodu i turę, można w pełni doświadczyć przyjemności ekstremalne Przywracanie przestrzeni realnej przemieszczenie.

Punkt 4: głowa, śledzenie celu

Wbudowany czujnik wału 9, 360 ° głowy śledzenia, obrócić głowę real touch w nowym świecie, kontrolować cały poczucie kontroli doświadczenia na pierwszy rzut oka.

Punkt 5: zawartość obejmuje wszystko,

Rozległych przestworzy, nieskończone morze, kule i miecz, cień miecz... Tych lat psychicznego Fantasy, tutaj i tutaj, prawdziwe show.

Punkt 6: na żywo i na żywo

Każdy z wspaniałe odkryć nowy świat będzie transmitowane na żywo na ekranie będzie swoje dziedzictwo i to będzie prawdziwy obliczu Narodów Zjednoczonych.


FB7C1A00B1CA5B99AD2C036F612E70A4.png


9D sprzęt VR doświadczenie funkcji biblioteki

Pierwsze uruchomienie ekskluzywnych funkcji - natychmiastowego wybuchu inwestycji

1. ekonomiczne i ekskluzywne doświadczenia

W przeszłości setki tysięcy urządzeń wirtualnej rzeczywistości, w pawilonie doświadczenia wirtualnej rzeczywistości 9D, były udostępniane każdego klienta, nawet tańsze niż film 3D IMAX. Ale ceny kilka kilkadziesiąt dolarów, może być w stanie pierwsze doświadczenia tajemniczy urok najnowszej technologii, zupełnie nowe doświadczenie, że czuje się wirtualnej rzeczywistości wyłącznie, jak pozwolić osoby nie serce?

2. oryginalny film wirtualnego praw autorskich

W oczach przemysł nadal w parametry sprzętu Pierwsza witryna została szybko chwycić urządzenie wirtualnej rzeczywistości duszy - zawartości. Niezależny zespół jakości oryginalny, masa zasobów do wyboru, co miesiąc niespodzianka i stała... Potężny Bariera zawartości, zbudowany przez si le, skutecznie pomaga partnerów, aby trzymać się użytkownika, zawsze Zachowaj przewagę, nieustraszony każdej konkurencji.

3. dostęp do funkcji społecznych

W oparciu o projekt wysoce interaktywne linku społecznościowego, użytkownicy mogą nie tylko doświadczenie najbardziej modne technologii wirtualnej rzeczywistości niezależnie, ale także może konkurować z przyjaciółmi i krewnymi online w rankingu. Nawet za pośrednictwem ekranu na żywo ich ekscytujące przygody będą udostępniane na uboczu w czasie rzeczywistym, przyciągając przechodniów do zatrzymania, aby uświadomić sobie popularność i efektywne agregacji i pielęgnować potencjalnych konsumentów.

02CA31C32D29ECC9BD381D244E52C163.png

4. Poznaj natychmiastowej rozrywki

Z co najmniej 8 metrów kwadratowych otwartej przestrzeni można również otworzyć sklep, i bardzo elastyczny 9D sprzęt VR można znaleźć całej Wspólnoty mall, atrakcji parku, okolicy campus, sala kinowa K, stacja airport, Internet café bar... Stał się najlepszym miejscem do natychmiastowej rozrywki. Robiąc zakupy, spacer, spacer, przejść obok, chcesz grać, w dowolnym miejscu i czasie zwalnia odwołanie ogromna Rozrywka.

9DVR Biblioteka przewagę

Sześciu podstawowych konkurencyjne rynki są dominującej na rynku

Gra jest bardziej oryginalny: najnowszych technologii na świecie, najbardziej modne i exclusive

Nagrodą jest szybsze: wysokiej częstotliwości i krótkim czasie doświadczenia, siedziba jest zawsze opłacalne

Bardziej wytrzymałe zysków: ogromną ilość oryginalny film zasobów i comiesięczne aktualizacje dla klientów

Inwestycja jest bardziej proste: na stronie jest elastyczny i spokojny, co najmniej 8 płaskich można otworzyć sklep

Bardziej efektywne działanie: inteligentny tryb pojedynczej operacji, dochody raport zdalnego monitorowania

Usługa jest bardziej bezpośredni: profesjonalny serwis techniczny promieniowania ogólnopolskiej, szybkie reagowanie na utrzymanie się przez całe życie


077D62AD131F1535B91E9C107FDD1F20.png