Teatr 4dx

- Nov 30, 2017-

Teatr 4dx jest podobny do większego ekranu, na którym postawiono boisko do koszykówki, a także trochę wygięcia, aby w pełni rozszerzyć widzenie peryferyjne widza. Standardowy ekran filmowy o dużym ekranie ma 22 metry szerokości i 16 metrów wysokości. Do tej pory pojawił się większy ekran.

Oprócz ogromnych funkcji ekranu, podstawowymi technologiami filmu wielkoformatowego są ogromne projektory filmowe i najlepsze cyfrowe systemy dźwięku przestrzennego. Film, który ma 70-milimetrowy 15-stopowy film, jest około 10 razy większy niż zwykły film 35 mm i trzy razy większy niż film o szerokości 70 mm. Im większy obraz, tym więcej zawiera treści, tym wyraźniejszy będzie obraz, a to jest klucz do efektu ogromnego filmu ekranowego, który może dać widzom bardziej realistyczny obraz i wyższą definicję.

Ponadto, najwyższa precyzja i najmocniejsze projektory powodują, że stabilność ekranu jest znacznie większa niż w standardowym standardzie. Sześciokanałowy super-system dźwięku z gigantycznym ekranem i tysiącami małych dziur na ekranie, tworzą taką samą objętość i jakość każdej części wewnątrz teatru, a publiczność, niezależnie od tego, gdzie siedzi, może cieszyć się taką samą jakością akustyki.

Wspólną cechą filmu jest użycie filmu o szerokości 70 mm lub filmu 35 mm, dużego ekranu, dzięki czemu obraz jest duży i wyraźny, w połączeniu ze stereo, publiczność ma wrażenie wciągania. Ogromny film ekranowy jest w fazie rozwoju, różnorodność to więcej, zmiana jest również większa, również stosunkowo stabilna.


Dowiedz się więcej informacji:

Zapraszam do kontaktu z nami


TEL: + 86-20-23885236

MOB: +8618027386365

EMAIL: sales@movie-power.com