Kino 4dx, w którym możesz uczestniczyć w filmie

- May 04, 2018-

Kino 4dx powstało w oparciu o tradycyjne kino 3D, ponieważ liczba kinangów Movie Power technology co., LTD i popytu na rynku rozrywki, w porównaniu z innymi rodzajami kina, ma wyjątkowy motyw, wysoka zawartość technologii, efekt jest odrębny , cechy obrazu udarności i przewagi. Będziemy nie tylko wibrować, dmuchać, natryskiwać wodą, drapać, nóg i inne specjalne wprowadzenie Kino 3d, również zgodnie ze sceną filmu starannie zaprojektowaną, pachnącą dymem, deszczem, fotoelektryczną, bąbelkami, tworzy unikalne wciągające doświadczenie.

Główne cechy hali szokowej.

Pozwól widzom i głównym bohaterom filmu zsynchronizować się z akcją, wiatrem, deszczem, zapachem i innymi efektami specjalnymi, a tym samym przełamać normalny tryb oglądania kin i doświadczenie. Pozwól swojemu filmowemu miastu wstrząsnąć halą każdego pokazu, przyciągnij publiczność, by doświadczyć niekończącej się magicznej podróży.

Wymiana siedziska jest prosta: amortyzacja fotela kinowego i rozmiary kin są spójne, można je wymienić bezpośrednio na kilka krzeseł kei ze zwykłym kinem jest w pełni kompatybilny z wstrząsem, rozmiar jest spójny, może bezpośrednio zastąpić krzesło może znajdować się w obrębie istniejących ekranów, prosty do zaoszczędzenia czasu , poprawić efektywność działania kina.

Szokujące doświadczenie wiodącego doświadczenia: sala z filmami szokowymi przełamuje tradycyjny styl widzenia, przyciąga publiczność do kina, prowadzi widzów do filmu i czuje fabułę.

Płynnie kompatybilny z hollywoodzkimi hitami: studio oferuje silny system kompatybilności z dużą aplikacyjnością, wysokiej jakości rozwiązaniami 3D oraz obsługą filmów 2D i 3D. Idealne połączenie kin i kin.

4d theater.png


Kino 4dx: nasi eksperci w dziedzinie programowania 4D zajmują się badaniami i rozwojem technologii, a my pragniemy realizować naprawdę wyjątkowe wrażenia wizualne.

Fałszywe efekty siedziska.

System wstrząsów: wibracje audio.

Na przykład, gdy eksploduje przedmiot na działce, siedzenie może symulować uczucie odsunięcia w zależności od wielkości dźwięku. Gdy ziemia się trzęsie, a dźwięk ma mocny bas, występuje wyraźne uczucie wibracji. Poczucie wiatru wiejącego na twarzy, gdy wieje wiatr; Gdy miecz w filmie jest szybki, może symulować uczucie miecza przechodzącego przez ciało. Obiekt może symulować myszy, węże, owady i inne zwierzęta pod swoimi nogami.

(2) Poke z powrotem

Umieszczone z tyłu siedziska, dzięki czemu publiczność czuje nagły przypływ od tyłu;

(3) zamiataj nogę

Znajduje się na półce, dzięki czemu dwie części mogą poczuć empatię.

Woda twarzy, strumień.

Pomóż widzom poczuć prawdziwy wiatr i deszcz.

未标题-2 (1).jpg