4dx Kino Panda Rolling Premiere, Tan Weiwei jest zaproszony, aby dać głos

- May 16, 2018-

13 września w Muzeum Nauki i Technologii w Szanghaju odbył się film o kinie 4dx "Panda Rolling - znalezienie nowego domu", wyprodukowany wspólnie przez Shanghai Science and Technology Museum oraz Shanghai Hema Culture Science and Technology Co., Ltd. 15-tego Panda Roll zostanie pokazany publicznie. Warto wspomnieć, że wokalistka Tan w eiwei została również uhonorowana przez Shanghai Science and Technology Museum jako honorowy tytuł "ambasadora pomocy społecznej". Ponadto Tan w eiwei przyczynił się również do bohaterskiej miłości.

Film opowiada o azjatyckiej pandzie zwanej R olling ze względu na katastrofę w lesie, w którym żyje. Bambus kwitnie, a jedzenie jest niezrównoważone. Aby zmienić sytuację, R olling i jego towarzyszki, starszą pandę " Jiuge " i Bamboo Rat, rozpoczęli trudną podróż w poszukiwaniu nowego miejsca życia . W tym czasie był świadkiem wielkiej przyjaźni i pokonał zaciekłą eskadrę, by w końcu osiągnąć ekscytujący wzrost.

Został wyprodukowany przez ultra-realistyczny pełny CG. Zawiera ponad 900 elementów modelu, w sumie ponad 950 milionów twarzy i 50 milionów włosów. Obejmuje on w sumie 10 gatunków, ponad 30 produkcji postaci, 27 produkcji scenicznych i ponad 30 produkcji A prop. Zapewniając naukę, film realistycznie integruje postaci i sceny w ciekawe wątki i przedstawia je publiczności oraz dodaje dużą liczbę punktów efektów specjalnych 4D, aby stworzyć wciągające i doskonałe wrażenia wizualne.


4d-cinema.jpg