4d Vr Movie From Movie Power

- Nov 30, 2017-

Seria systemów rekreacyjnych 4d vr kino, uzupełniona o wysoce wirtualną technologię symulacyjną, to system wizualizacji danych naukowych, z cztero lub sześciostronną, zamkniętą przestrzenią projekcji sześcianu dla nośnika wizualnego, będzie przez komputer 3 d projektant graficzny nieskrępowany styl "duchów" projekt mostu w wyraźny, bardzo wysoki symulacja stereofonicznego wyglądu. W odróżnieniu od ogólnego filmu 3d, kino 4d vr, doświadczenie jest całkowicie otoczone trójwymiarowymi obrazami, zanurzonymi w zakrytych wszystkich horyzontach przestrzeni, w okularach 3-d, z interaktywnymi urządzeniami wirtualnej rzeczywistości można swobodnie poruszać się w nawiedzony dom. Trance światła i cienia, i dreszczyk przerażenia, czekając na doświadczenie otwartych warstw przestrzeni, niech wielka osoba doświadczająca jak gdyby się terroryzowała, doświadcza w ciemnej linii wolności nieznanego strachu.

System z wieloma interaktywnymi scenami do wyboru, z różnymi poziomami terroru od pierwotnej przygody na Marsie, dzieci lubią robić potwory w najstraszniejsze nawiedzone posiadłości itp., Dzieci mogą doświadczyć w procesie przygód mądrości wykorzystania do obalenia zabawy potwora, może również zwiększyć odwagę. Towarzyszyć dorosłemu, jeśli nie samotnemu, można również wybrać scenę o wysokim poziomie terroru, w doświadczeniu wizualnym, które porównuje horror, czy duch bohaterem, dzielić radość z dzieckiem.

blob.png

Inżynierowie z Movie Power, którzy opracowali system wirtualnych nawiedzeń na żywo, powiedzieli dziennikarzom, że system może zmienić interaktywną scenę. System wirtualnych nawiedzeń w prawdziwym widoku różni się od popularnego nawiedzonego domu, który jest drogi i nie można go zmienić w dowolnym momencie. Może przechowywać tysiące scen horroru na raz, a tylko jeden kontroler może pozwolić eksperymentatorowi na poruszanie się po różnych scenach klasycznego horroru.

System wirtualnych nawiedzeń w rzeczywistym widoku nie wymaga skomplikowanej instalacji i debugowania, dużego obszaru witryny. W porównaniu z bytem nawiedzonym domem, największa różnica polega na tym, że można usunąć zainstalowane w różnych miejscach, używane do różnych celów, prezentacja, praca nie potrzebuje wielu ludzi ubierać ducha, oszczędzać zasobów materialnych siły roboczej, może również uniknąć spory spowodowane fizycznym kontaktem z klientami.

Parametry działania (zaprojektowane zgodnie z wymaganiami, wykonane na zamówienie przez klientów)


Wymagania dotyczące lokalizacji: wysokość projektu cyfrowego labiryntu wideo wynosi około 10 metrów i zajmuje powierzchnię około 1500 metrów kwadratowych

Długość: odtwarzanie w pętli

Każda recepcja: 100 osób w tym samym czasie

Interwał przeglądu: nieprzerwany

Czas pracy: 8 godzin dziennie

Codzienny przepływ: ponad 1000 osób