Sala kinowa 4D jest cicho gorąca

- May 16, 2018-

Deszcz w filmie, twarz widza zostanie spryskane; bohaterka powiewa w kapsule, publiczność też trzęsie się w fotelu teatralnym; potwór wrzeszczy na ekranie w roli, publiczność po chłodnym wietrze na szyi Bohater pilotował helikopter, a publiczność była od czasu do czasu atakowana wyboistymi fotelami, plecami, biodrami i nogami.

Ostatnio, wraz z dynamicznie rozwijającym się rodzimym rynkiem filmowym, kino 4D i kina powoli zaczęły cieszyć się popularnością na całym świecie .

" Kino 4D stało się standardem w naszym nowym kinie." Dyrektor generalny obszaru kinowego przedstawił, że hale filmowe 4D są planowane w nowo wybudowanych kinach w wielu miastach. Wiele kin nakreśliło, że widzowie mają salę 4D w widocznym miejscu w kinie, a niektórzy z nich podkreślają również, że "7 sal" w kinie to sale 4D.

Rozumie się, że istnieją dwa główne kina kinowe 4D, jeden to MX4D, a drugi to 4DX. Ta pierwsza to amerykańska technologia, a druga to koreańska technologia.

"Różnica między tymi dwiema technologiami polega głównie na siedzeniu, a fotel MX4D wykorzystuje technologię pneumatyczną, a 4DX wykorzystuje technologię elektryczną, co w zasadzie jest trudne dla widzów, którzy odczuwają różnicę między nimi" - powiedział Jean. Ponadto wygląd siedzenia MX4D jest nieco szerszy, a siedzenie 4DX jest bardziej kompaktowe.

Na początku maja w Zhengzhou City Academy Online istniały dwa główne kino 4D . Jednym z nich był "Gracz za kulisami", a drugi to "Wściekła bestia". Reporter wybrał "Wściekłą Bestię".

Film musi być oglądany w pełnych okularach 3D.

Na początku aktorka przeniosła się do kapsuły, a fotele poruszały się synchronicznie. Cofanie się w przód iw tył oraz lewa i prawa strona kołysały się wraz z fabułą, która naprawdę sprawiała, że ludzie czuli ruch w nieważkości.

Potem fabuła była nieco łagodniejsza, a miejsca zostały zatrzymane, podobnie jak zwykłe kina. Potem aktorzy i kierowcy pojawili się na działkach, a siedzenia były wstrząśnięte i trzęsły, sprawiając wrażenie, że chcą zapiąć pasy.

Kiedy męski bohater pilotował helikopter, siedzenie odchyliło się do tyłu i zachwiało. Naprawdę czułam wrażenie ciągnięcia samolotu. Kiedy aktor został wyrzucony w powietrze i uderzył w ziemię, tył oparcia i siedzenie zdawały się mieć tylko ręce nieregularnie uderzające w plecy, pośladki i uda, symulując wrażenie, że aktorzy padają i uderzają.

W całym filmie, ilekroć potwór ryczy w tłumie, będzie wiatr lub gwałtowny wiatr, symulujący atmosferę mnicha w filmie.

Internauci, którzy w przeszłości oglądali kino 4D, opisywali również, że oglądając filmy 4D, "Są samoloty i strzały wyścigowe, krzesła się trzęsą, wybuchy i broń, dno pośladków wibruje, ściany nadal będą wędzony, a na dachu są światła. Lampa błyskowa."

"Będzie coś, co zasadzi stopy ludzi pod siedzeniem, a niektóre z fabuł będą się bańczyły."

4d theater.png