Film 4D, Future Movie Trend

- May 04, 2018-

Film 4D, trend przyszłych filmów.

Wraz z rozwojem przemysłu filmowego pojawił się szczyt filmów 3D. Coraz więcej odbiorców wybiera filmy 3D, a rynek filmów 2D jest coraz gorszy. Redaktorzy są przekonani, że filmy 2D będą stopniowo oddalać się od przemysłu filmowego. Jeśli chodzi o filmy 2D, to także w przeszłości, tylko ze względu na stały postęp nauki i technologii, dążenie widowni do rozrywki staje się coraz wyższe, a pojawienie się filmów 3D stopniowo zastąpiło filmy 2D .

Na wysokości filmu 3D film 4D również powoli zbliżył się do publiczności. Czy to oznacza, że filmy 3D zostaną zastąpione filmami 4D, takimi jak filmy 2D? Redaktorzy boją się wyciągnąć wnioski, ale jest pewne, że film 4D idzie naprzód i zaczyna być akceptowany przez publiczność.

Obecnie większość widzów 4D ma pozytywne nastawienie do filmu 4D. Publiczność uważa, że film 4D jest świeży i ekscytujący i jest sposobem na oglądanie przyszłości. Mimo że film 4d został już zaakceptowany przez publiczność, wielu widzów uważa, że dzisiejsza technologia filmowa 4 d nie jest wystarczająco dojrzała, efekt środowiskowy nie jest wystarczająco doskonały, film 4-drożny lub wymaga ciągłej poprawy.

Ale jako niemowlęctwo z filmu 3 d, właśnie opracowano film 4-dniowy, podczas którego pojawią się drobne niedociągnięcia, ale także dlatego, że wielu sprzedawców, wszyscy w imię filmu 4-krotnie umieścił gorszy film 4d prezentowany publiczności, będzie bo widzowie nie rozumieją prawdziwego filmu 4 d.

Ponieważ nasi programiści nieustannie płacą za film 4 d, film 4 d stopniowo się poprawia, film 4d staje się coraz bardziej dojrzały, widzowie oglądają film 4 d, grzmoty wiatru i deszczu, potrząsając efektami środowiskowymi widzów film.

W innych krajach coraz więcej kin zdecydowało się przenieść filmy 4D do kin, a w domu filmy 4D zostały wprowadzone przez kupców. Nie ma wątpliwości, że film 4D doprowadzi do nowej fali oglądania filmów.

Kiedy dziś nadal jesteś sfrustrowany, że nie byłeś pionierem we wprowadzaniu filmów 3D, inni są gotowi na film 4D. Oparte na teraźniejszości, czekamy na przyszłość. Jesteśmy na szczycie trendu, a podczas gdy inni wciąż są zanurzeni w filmach 3D, jesteśmy gotowi na szał filmowy 4D.

Guangzhou Movie Power technology co., LTD., Wykorzystanie zaawansowanej technologii obrazu wideo, referencja międzynarodowy najnowocześniejszy pomysł na projekt innowacyjny, zebrać wiele krajowych starszych pracowników technicznych i technicznych, w pełni wdrożyć 9001: 2000 wdrożenie zarządzania jakością w 2008 r. Standard , jest zbiorem osiągniętych badań i rozwoju systemów kinowych 4d i XD, produkcji sprzętu, planowania, budowy, eksploatacji i konserwacji całej gałęzi przemysłu kinowych technologicznych i kulturalnych przemysłów kreatywnych.

Zapraszamy do stworzenia z nami kina 4D.


4d-cinema.jpg