Porady dotyczące konserwacji i konserwacji w kinie domowym 4d

- Nov 30, 2017-

Z naszym prywatnym kumplem kina domowego 4d, muszę powiedzieć, że naprawdę będziesz cieszyć się życiem, w dzisiejszym dynamicznym życiu, czujemy presję różnych aspektów, abyśmy nie mogli się zrelaksować przez chwilę, tym razem jest bardzo potrzebny skuteczny sposób aby zmniejszyć presję na nas, możemy położyć ciasne serce, aby doświadczyć życia dobra, czyli efektów prywatnego kina domowego 4d.

Teraz poziom życia ludzi poprawił się, w zasadzie wiele osób ma swoje prywatne kino domowe 4d, by cieszyć się wypoczynkiem, więc z doświadczenia, czy zauważyłeś, że ćwiczysz w konserwacji sprzętu? Ważne jest, aby wiedzieć, że konserwacja sprzętu audio i innych urządzeń w kinach jest bardzo piękna. Po nieuzasadnionym użytkowaniu nastąpi uszkodzenie sprzętu. W codziennym życiu powinniśmy uważać na konserwację sprzętu. Kwiat Haiqin wprowadza konserwację i utrzymanie prywatnego kina 4d w następujących aspektach, mając nadzieję, że pomoże większej liczbie fanów kina domowego 4d.

4d home cinema.png

Z naszym prywatnym kino 4 d's przyjacielem, muszę powiedzieć, że naprawdę będziesz cieszyć się życiem, w dzisiejszym dynamicznym życiu, czujemy presję różnych aspektów, nie możemy się zrelaksować przez minutę, tym razem jest bardzo potrzebny skuteczny sposób aby zmniejszyć presję na nas, możemy odłożyć ciasne serce, aby doświadczyć życia dobra, czyli efektów prywatnego kina 4 d.

Teraz poziom życia ludzi poprawił się, w zasadzie wiele osób ma swoje prywatne kino, aby cieszyć się wypoczynkiem, więc z doświadczenia, czy zauważyłeś, że ćwiczysz w konserwacji sprzętu? Ważne jest, aby wiedzieć, że konserwacja sprzętu audio i innych urządzeń w kinach jest bardzo piękna. Po nieuzasadnionym użytkowaniu nastąpi uszkodzenie sprzętu. W codziennym życiu powinniśmy uważać na konserwację sprzętu. Kwiat Haiqin wprowadza konserwację i utrzymanie prywatnego kina 4d w następujących aspektach, mając nadzieję, że pomoże większej liczbie fanów kina 4d.

4d home theater.png

4D prywatne siedzenia teatralne

1, w normalnych warunkach dla urządzeń audio 4 d prywatnych teatrów używanych w podstawowych dla temperatury pracy 18 ℃ ~ 45 ℃. Jeśli temperatura jest zbyt niska, może to spowodować zmniejszenie czułości urządzenia. Jest zbyt wysoki, aby spalić składniki lub przyspieszyć starzenie się komponentów. Należy również unikać bezpośredniego światła słonecznego, tabu w pobliżu źródła ciepła.

2. Aby zresetować przyciski funkcyjne po użyciu sprzętu audio. Jeśli długotrwałe nie jest już dłużej, spowoduje to, że jego sprężyna przycisku będzie w stanie stresu przez długi czas, łatwo powodując awarię.

3. Przed włączeniem przełącznika zasilania, ustaw głośność wzmacniacza na minimum, co jest najbardziej skuteczną ochroną dla wzmacniacza i głośnika.


4. Gdy urządzenie audio w kinie prywatnym w trybie 4d ​​jest włączone, jako pierwsze otwiera odtwarzacz CD, następnie przedni i tylny stopień, a głośność wzmacniacza zostanie zmniejszona do minimum po włączeniu . Po wyłączeniu zasilania, aby wyłączyć wzmacniacz, należy wyłączyć przedni koniec urządzenia, aby nawet większy prąd udarowy nie był w stanie wytworzyć mocy i wzmacniacza.

5. Wyposażenie prywatnego kina domowego 4d najlepiej jest często używane, a jeśli nie będzie używane przez dłuższy czas, może doprowadzić do częściowej deformacji maszyny. Zwłaszcza w sezonie mokrym i gorącym, jeśli długoterminowy wynik nieużywania jest poważniejszy, lepiej jest utrzymywać codzienną energię elektryczną przez pół godziny. W ten sposób ciepło generowane podczas pracy elementów w maszynie może odprowadzić wilgoć i uniknąć cewki wewnętrznej, głośnika, transformatora itp.

6. Raz na pół roku czyszczenie punktu styku, powierzchnia metalu wystawionego na działanie powietrza będzie utleniona. Nawet jeśli powierzchnia płytki przyłączeniowej sygnału po obróbce galwanicznej, ze względu na bliski kontakt z korkiem kadłuba, czas jest długi i nadal ma pewien stopień utlenienia, więc większość musi czyścić raz na sześć miesięcy. Po prostu nałóż bawełnę na punkt smugi alkoholowej, nałóż osłonę przeciwpyłową lub przykryj maszynę, aby zapobiec dostaniu się kurzu.

7, otwarty wzmacniacz mocy nie odbierają linii głośnikowej, ponieważ terminal głośnikowy jest bardzo blisko, linia linii dźwiękowej jest dwa równoległe, mocno połączenie często przypadkowo, gdy przewód głośnika zwarcie, konsekwencje szybko pochłonie wzmacniacz mocy. Połóż delikatną muzykę w pół godziny i słuchaj muzyki przy średniej głośności, a następnie podkręć głośność po rozgrzaniu urządzenia.

8. Staraj się unikać maszyny i staraj się oddzielnie oddzielić główną płytę CD i części wzmacniające, ponieważ zachodzące na siebie ustawienie będzie miało wpływ na urządzenie. Kiedy trąbka gra muzykę, wibracja powietrza może sprawić, że prywatne kino wyposażone jest w wibracje, a muzyka wewnątrz wiadomości i interferencja spektrum transmisji, powodują rodzaj zanieczyszczenia dźwięku. Najlepiej więc umieścić wszystkie prywatne jednostki teatralne 4d na solidnych stojakach.

9. Należy unikać innych urządzeń gospodarstwa domowego i komputerów, aby dzielić zestaw zasilaczy, nawet jeśli mają być łączone, powinny być używane gdzie indziej. Dodatkowo, połączenie splątanych przewodów pozwala również linii i linii pochłonąć szum i zniszczyć jakość dźwięku. Zatem prywatne kino 4d, niezależnie od tego, czy jest to sprzęt czy kabel, powinno być wolne od zakłóceń od innych urządzeń lub linii energetycznych.

4d home cinema theater.png

Więcej szczegółów prosimy o kontakt z nami:

Tel: + 86-20-23885236

Mob: +8618027386365

Email: sales@movie-power.com