Holograficzny Teatr 4D

- Dec 12, 2017-

Holograficzny teatr magii 4d rdzeń projektu USES to "technologia fantomowego obrazowania" i "holograficzna" technologia obrazowania fantomowego, użycie aktorów wykonawczych technologii optycznej obrazu pojawia się i znika z powietrza i rekwizytów, aktorzy przemykają pomiędzy prawdziwym a fantastycznym sceny filmowe, magiczne magiczne efekty otwierania oczu. Technologia "holograficznego obrazowania fantomowego" jest niezależnie opracowywana przez szanghajską naukę i technologię, a tryb obrazowania jest nowatorski, efekt wizualny jest silny, a fałszywa prawda jest trudna do dyskutowania. Obraz magii nagle i nagle, nagle i nagle, zmienia się i zmienia, interpretuje jedną lub więcej wspaniałych wzruszających, lub żywą i interesującą cudowną historię.


Struktura


Holograficzny teatr 4D składa się z przestrzeni budowlanej kolejki, sali prób i kilku części teatru. Projekt wykorzystuje technologię obrazowania kosmicznego i iluzja jest również prawdziwa.

"Obrazowanie fantomowe" jest rodzajem technologii wizualnej, która ma silne poczucie głębi, co trudno jest argumentować. Jego zalety polegają na tym, że tryb obrazowania jest nowatorski, efekt wizualny jest silny, a obraz 3D stereo jest silny. Obrazy zawieszone w powietrzu są czasami widoczne, co daje ludziom poczucie, że docierają. Czasem zajmie ludziom widzenie odległego gwiaździstego nieba, nagle i blisko, nagle i nagle, kapryśnego. Duchowy ogień polega na wykorzystaniu fantomowej technologii obrazowania, która tworzy nad ogniskiem, który jest zawieszonym i nierealnym obiektem unoszącym się w powietrzu, z wyjątkowym poczuciem pustki. 4 d holograficzny magiczny teatr, w pełni wykorzystują "fantomową technologię obrazowania i ustawiają etap produkcji cyfrowej wideo, układ optyczny, komputerowy system sterowania, realizują efekt szczęki - program działający na dwóch poziomach, a następnie przez zasada optycznego odbicia, staranne debugowanie, aby pokazać widzom poczucie magicznych efektów, takich jak aktor pojawiający się i znikający z powietrza, ptaki spadają na dłoń aktora, fajerwerki zmieniają nie tylko obraz i aktor sceniczny, ale także wykorzystanie sceny z wykorzystaniem obrazu optycznego powoduje pojawianie się i znikanie aktorów, magiczny efekt pozwala widzom spojrzeć w oczy.


cechy


Cyfrowe produkcje wideo w 4 d holograficznym teatrze magicznym, pokazuje, że jest całkiem interesujące specjalne miejsca do przyciągnięcia publiczności to ci, którzy mają duchowy ogień, kiedy stary człowiek jego życie, ognisko będzie towarzyszyć jego zmianom konta we wszelkiego rodzaju obrazy są wykonane przy użyciu technologii cyfrowej, efekt użycia narzędzi animacji 3 d do kształtowania ognia w kształt różnych programów wymaga i dają zwinny ruch, gdy płomień staje się żywa dziewczyna i piękne dzieci, jest przyciągnąć publiczność. Oświetlenie sceniczne zapewnia doskonały wzrok, przyjemny dla oka. Programowanie przy użyciu szerokiej gamy środków technicznych, ale efekt wizualny jest bardzo zunifikowany, kolor, światło z harmonijnym, pięknym obrazem uczty dla oczu, wzloty i upadki rytmu, oświetlenie sceniczne jest bardzo delikatne, zwłaszcza gdy światła fajerwerków piorunują , światło gwiazd, skok ognia, jest dym, zmień bogate efekty świetlne na całą łaskę show.