Lista 4d Dynamic Cinema Equipment

- May 04, 2018-


4d dynamiczna lista sprzętu kinowego

blob.png


Okulary 1,3D

Ponieważ technologia 3-wymiarowa bez okularów jest coraz bardziej dojrzała, okulary 3-d dd nie są wymagane, jeśli potrzebujesz 3-krotne okulary, to używa okularów spolaryzowanych, ponieważ film 4-dniowy to w zasadzie format polaryzacji, efekt stereoskopowy jest dobry, okulary lekkie , nosząc nie czuć się bardzo nieswojo, najważniejsze jest to, że utrata koloru jest niewielka. Zasadą jest, aby widz zobaczył inny obraz lewego oka i prawego oka, tak aby obraz odbity w ludzkim mózgu był stereoskopowym obrazem 3D, który tworzy stereoskopową przestrzeń widzenia, w której umieszczona jest osoba.


2. Siedzisko z dynamicznym efektem 4D.

Fotel akcji oparty jest na fabule filmu, która zawiera różne efekty specjalne ze sterowania komputerowego: podstawowe opadanie, wibracje, wieje wiatr, rozpryskiwanie wody i bębnienie. Możesz również dostosować wiatr ucha, ucho, plecy, zapach i tak dalej. Istnieją trzy stopnie swobody ruchu, pozwalające eksperymentowi śledzić fabułę filmu lub szybką chorobę, skok lub kołysanie.


3. Ekran kina 4D.

Z materiału, ogólne wydobycie musi przyjąć metalowy ekran, film stereoskopowy, który stosuje się do stałego pokazania miejsca, może poprawić jasność obrazu, pokazać film stereo, aby pokazać, światło spolaryzowane powraca dobrze.

Zmniejszenie spolaryzowanego światła przez metalowy ekran można wyrazić przez stosunek przechodzenia światła spolaryzowanego i blokowania. Metoda wykrywania: przy stałym źródle światła (stabilność napięcia projektora slajdów) kamera umieściła polaroid, spolaryzowane światło rzucane na ekranie, kamera luminancji umieszcza kolejny polaroid do pomiaru na ekranie

Odbite światło, dostosuj kąt polaroidu przed miernikiem jasności, uzyskaj maksymalną wartość jasności. Aby obrócić polaroid o 90 °, uzyskaj minimalną wartość jasności.

Od kąta widzenia do otaczającego trójwymiarowego obrazu używany jest cylinder o 180 stopniach - oznacza to, że ekran jest utrzymywany na łuku tego samego środka, a nie na płaszczyźnie (płaski ekran).

Stosunek 16: 9 do szerokości ekranu, następnie cylindryczny pierścień 3 d zakres ruchu filmowego obiektu rozszerzony, otwarte pole widzenia, pozbyć się płaskiej niewoli wizualnej, uczynić film i przestrzeń telewizyjną i przestrzeń bardziej zbliżoną do rzeczywistości, i możesz poruszać się w obie strony i możesz dać ci miejsce. (różni się od "płaskiego, czterowymiarowego filmu"), który ogranicza wizualny kąt widzenia publiczności i ogranicza kierunek ruchu obiektu.)


4. Efekty środowiskowe

Dzięki starannie zaprojektowanym, pachnącym dymom, deszczom, fotoelektrycznym, bąbelkom, krajobrazom, figurom i tak dalej w trójwymiarowy film i telewizję, więcej można spersonalizować balon, płomień, rzeczy upadają (można dostać prezent od krabów niebiańskich, także można obniżyć RMB ha ha, o ile można myśleć, że jest to możliwe). W ten sposób wszystkie systemy percepcyjne ludzi są mobilizowane, aby ludzie mogli wejść w fabułę filmu. Ze względu na połączenie powyższych efektów specjalnych w fabule filmu w czterech wymiarach, publiczność jest ściśle połączona z uczuciem sceny.

Dzięki temu widzowie mogą oglądać pełen zakres uczuć, takich jak wzrok, słuch, dotyk i węch, oglądając film 4D i doświadczać wrażeń wrażeń i wrażeń. Dzięki tej serii udoskonaleń technicznych i innowacji, czterowymiarowy film i telewizja przełamała już tradycyjny sens tego, że film jest pojęciem sztuki światła i cienia, jest zupełnie nowym, prawdziwie zaawansowanym technologicznie produktem.


5. 4D stereo wideo.

Istnieje niewiele źródeł 4D, które uważa się za konsensus po kontakcie i zrozumieniu kina 4D. Wraz z pojawieniem się wielu filmów 3D wierzę, że sytuacja ta wkrótce się poprawi.


6. Cyfrowy system dźwiękowy.

Korzystanie z wysokiej jakości materiałów dźwiękowych - wielokanałowy system dźwięku przestrzennego jako system dźwiękowy kina. Zapewnij systemy kanałów 6.1 lub 7.1, aby poprawić efekty dźwiękowe otoczenia.


4d-cinema-.jpg