Sprzęt kina domowego 4D

- Dec 12, 2017-

Sprzęt dla kina 4d


1. Ekrany 4D

Zgodnie z materiałem, konieczne jest zastosowanie metalowego ekranu, który można zastosować do stereoskopowego filmu nieruchomego miejsca przesiewowego, co może poprawić jasność obrazu i pokazać spolaryzowane światło w projekcji filmowej. Wydajność redukcji spolaryzowanego światła można wyrazić przez stosunek światła spolaryzowanego i blokowania.


Od kąta widzenia, obraz cylindra z cylindrem o 180 stopniach służy do wykonania ekranu, co oznacza, że ​​ekran jest utrzymywany na krzywej tego samego środka, a nie płaszczyzny (płaski ekran). Stosunek 16: 9 do szerokości ekranu, następnie cylindryczny pierścień 3 d zakres ruchu filmowego obiektu rozszerzony, otwarte pole widzenia, pozbyć się płaskiej niewoli wizualnej, uczynić film i przestrzeń telewizyjną i przestrzeń bardziej zbliżoną do rzeczywistości, i możesz poruszać się w obie strony i możesz dać ci miejsce. (różnica między "planarnym siwem" - ogranicza wizualny kąt widza i ogranicza kierunek ruchu obiektu.)


2. Okulary 3D


Generalnie używa okularów spolaryzowanych, ponieważ film 4 d jest w zasadzie formatem polaryzacji, efekt stereoskopowy jest dobry, okulary lekkie, noszenie nie czują się bardzo niewygodne, najważniejsze jest to, że utrata koloru jest niewielka. Zasadą jest, aby widz zobaczył inny obraz lewego oka i prawego oka, aby obraz w ludzkim mózgu był trójwymiarowym obrazem stereo, tworząc w ten sposób przestrzeń stereo.


3.4D dynamiczne gniazdo kaskaderskie


Fotel dynamiczny zawiera wiele efektów specjalnych ze sterowania komputerowego, w tym upadek, wibracje, podmuch powietrza, rozpryskiwanie wody i stukanie. Możesz także dostosować wiatr ucha, dźwięki ucha, dźgnięcie w plecy, aromat i tak dalej. Istnieją trzy stopnie swobody ruchu, które umożliwiają doświadczonemu podążanie za fabułą filmu lub skakanie, kołysanie lub kołysanie.


4. Efekty środowiskowe


Dzięki starannie zaprojektowanym, pachnącym dymom, deszczom, fotoelektrycznym, bąbelkom, krajobrazowi, figurom i tak dalej w trójwymiarowy film i telewizję, można bardziej dostosować balon, płomień, rzeczy upadają (można dostać prezent od krabów niebiańskich, można także RMB, o ile możesz myśleć, że to możliwe). W ten sposób wszystkie systemy percepcyjne ludzi są mobilizowane, aby ludzie mogli wejść w fabułę filmu. Ponieważ w filmie i telewizji w połączeniu z powyższymi efektami specjalnymi, film trafia do publiczności i doświadczenie w terenie, aby widzowie oglądali film 4 d, aby uzyskać wzrok, słuch, dotyk, zapach itp., Wciągające doświadczenie, uczucie snu. Poprzez tę serię udoskonaleń technicznych i innowacji czterowymiarowy film i telewizja przełamały tradycyjne znaczenie filmu to koncepcja światła i cieni sztuki, która jest nowym i naprawdę zaawansowanym technologicznie produktem.


5, cyfrowy system dźwięku


Użyj wysokiej jakości materiału dźwiękowego - wielokanałowego systemu dźwięku przestrzennego jako systemu nagłośnieniowego kina. Zapewnij systemy kanałów dźwiękowych 6.1 lub nawet 7.1, aby poprawić efekty dźwiękowe otoczenia. (na przykład: dodanie traktu głosowego nad teatrem, aby symulować lot, grzmot, itp.) 4-kino wielokanałowego dźwięku przestrzennego w projekcie i produkcji w pełni biorąc pod uwagę, że cylinder 4-kino może tworzyć charakterystykę ruchu obiektów 3-d do produkcji wokół, może dokładnych obiektów pozycjonowania sportu, sprawiają, że głos 4 d film i TV i stereo powstanie, tworzą prawdziwą przestrzen trójwymiarową.


6. Wideo stereo 4D

Film 4d jest projektowany głównie w zależności od okoliczności, w których film wychodzi z dymu, deszczu, fotoelektryczny, bąbelkowy, zapachowy, krajobrazowy, figurki pokazują efekt, tworzą unikalną formę i tę formę treści, zwaną źródłami.


A wybór źródła 4D jest po prostu dobry i zły. Postaraj się nadać priorytet dobrym firmom lub markom. Dobra marka firmy, projekt pracy, nie zostanie wysłany, gdzie. Generalny oficjalny producent firmy lub marki, źródło filmu ma również pewne zabezpieczenie.

4d 影院结构图.jpg