2018 GTI Guangzhou wystawy, moc film sprawia, że zespół z Tobą

- Sep 05, 2018-

2018 GTI Guangzhou wystawa, moc film sprawia, że zespół z Tobą

Wystawowego Guangzhou GTI jest na 10 rocznicę powstania. W 2018 r. Wystawa będzie opierać się na cechy dywersyfikacji i energicznie opracowania nowych produktów, nowych technologii, nowych rurociągów i nowe możliwości biznesowe. W tym samym czasie poszukujemy "fuzji" podejście w pluralizm i Poznaj nowy kierunek transformacji i modernizacji przemysłu rozrywki.

微信图片_20180905171034.jpg

W tym samym czasie jako obchodzi wystawowego GTI Guangzhou moc film wziął przetrwania VR Doomsday, który jest naszym nowym produktem. VR gry i rozrywka VR zostały ostrości i miłości większość młodych ludzi od ich wprowadzenia. Jednak w przeszłości wiele urządzeń rozrywkowych VR obsługują tylko osobiste doświadczenia, nie może osiągnąć więcej niż sam gram, brak interakcji i zabawy z przyjaciółmi.

Film Power zwodowany multiplayer wciągające VR na dużą skalę rozrywka sprzęt "VR Doomsday przetrwania", który obsługuje jednoczesne uczestnictwo z wieloma osobami w tej samej przestrzeni. W grze gracz może zobaczyć pozycja drużyny, lepiej koordynować z przyjaciółmi, pokrycie siebie, emery zabijają się nawzajem i współpracować ze sobą.

Styl dekoracji, urządzeń VR opiera się na temat gry. Elementy horroru, takie jak zombie, złe duchy i cudzoziemców w pełni zaspokoić potrzeby młodych ludzi na polowanie, spragnionych emocji i kochających wyzwania. W tym samym czasie zapewnia bardziej naturalne i komfortowe doświadczenie VR, z poczucia wzrokowe, słuchowe i dotykowe sprzężenie zwrotne wibracji z podłogi i urządzeń przenośnych, aby stworzyć realistyczny poczucie VR doświadczenie rozrywki i wsparcie dla wielu graczy połączenia.

Od 12 września do 14 2018.Movie moc dołączy cię na wystawie Guangzhou GTI otworzyć zespół!

微信图片_20180905171038.jpg