Trzy modele sklepów VR

- Jul 11, 2017-

1. Sklep z doświadczeniem Zakupy

To nazywa się jajkiem-krzesło sklep VR Experience, zaletą jest niski koszt, o ile jest mała przestrzeń, w połączeniu z prostym sprzętem sprzętowym, takim jak głowica VR, komputer i proste urządzenia peryferyjne, takie jak fotelik jajowy, może Być zbudowane, według obliczeń tylko 10,3 mln kosztów, to doświadczenie sklep obejmuje większość użytkowników.

2. Centrum Rozrywki VEC

Ten sklep w trybie offline jest bardzo wcześnie za granicą, a zerowe opóźnienie Australii jest otwarte dla publiczności od sierpnia 2015 r., A następcy Super Captain w kwietniu zakończyli kilkadziesiąt milionów. Finansowanie, aw maju oficjalne otwarcie sklepu znajduje się w Guangzhou, Yu Wanda Plaza, model jest stosunkowo wysoki koszt inwestycji i ryzyka.

3. Parki rozrywki

Jeśli koszt zero latencji jest już bardzo wysoki, to park rozrywki nie jest, co każdy może zrobić, w Stanach Zjednoczonych ma próżnię zrobił, kiedyś wielka inwestycja ich 350 milionów dolarów, można wiedzieć, jak wysokie Koszt, teraz przygotowują się do znalezienia partnerów do wejścia do Chin.