Movie Power zdobył fanów na Asian Attractions Expo 2017

- Oct 07, 2017-

Asian Attractions Expo 2017 pojawia się w tysiącach gigantów branży wirtualnej rzeczywistości i znanych marek, które zbiegają się z symulatorem 9D VR. Film Power był tematem wywiadów medialnych i wystawcy.

blob.png


Trzy dniowa wystawa odbyła się w dniach 14-16 czerwca i przez nieustające wysiłki wszystkich kolegów, zdaliśmy sobie sprawę, że blisko 100 klientów przyłączyło się do dużej rodziny Movie Power, a plony są dużo większe niż oczekiwano. Gratulacje dla 15. wystawy w Singapurze! Gratulujemy mocy filmowej na wspaniałe zbiory!

blob.png

Wystawa ta prezentuje nowe, różnorodne produkty firmy, nie tylko wzbogacają istniejącą linię produktów, a także znacznie poprawiają wszechstronną konkurencyjność produktów, nowatorskich produktów, unikalnych, wyśmienitych rękodzieży, dostarczają nowych i starych klientów konsekwentnie i uznając.


blob.png


W tej wystawie wszyscy pracownicy firmy aktywnie uczestniczą w przygotowaniach, a działy współpracują ze staraniami o demonstrowanie dobrej pracy zespołowej pracowników Movie Power. Jesteśmy przekonani, że pod kierownictwem firmy, pod ciągłym wysiłkiem zespołu Movie Power, Movie Power stworzy świetną przyszłość!