Targi Mostarski Sajam Mostar

- Mar 21, 2019-

Targi Mostarski Sajam Mostar

Międzynarodowe Targi Mostarowe zostały uznane za największe i najważniejsze wydarzenie gospodarcze na szerszą skalę i jako takie zostały włączone do wielu targów corocznego kalendarza biznesowego w Bośni i Hercegowinie, krajach sąsiadujących i szerszym regionie. Produkty z branży metalowej i budowlanej, przemysłu rolno-spożywczego, najnowsze osiągnięcia przemysłu motoryzacyjnego, obszary wysokich technologii, a także oferta działalności usługowej od bankowości do turystyki są tradycyjnie reprezentowane na Targach w ilości i asortymencie, który spełnia globalne potrzeby biznesowe.

 

Movie Power Technology Co., Ltd jest przedsiębiorstwem high-tech, które specjalizuje się w produkcji wirtualnej rzeczywistości, produkty obejmowały głównie symulator VR i kino 5D / 7D / 12D / XD, i wciąż opracowują nowe produkty. Posiada ponad 10.000 metrów kwadratowych parku przemysłowego dla VR · 4D. W ciągu 10 lat przywiązania do ducha rzemieślnika, Movie Power zdobył wiele patentów na wynalazki, patenty na wzory użytkowe, patenty na występy, prawa autorskie do oprogramowania i 8 certyfikatów eksportowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i profesjonalnym produktom, jakość naszych produktów zawsze spełnia wysokie wymagania naszych klientów. Nasi profesjonalni technicy oferują 24-godzinny serwis posprzedażny online, który w każdej chwili może rozwiązać każdy problem.

微信图片_20190321152319

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Mostarski Sajam Mostar w dniach 9-13 kwietnia 2019 r. Zapraszamy do poznania magii VR i cieszenia się wciągającym świecie.

 

Nazwa wystawy: Targi Mostarski Sajam Mostar

Numer stoiska: HALA 2 A2

Data: 9-13 kwietnia 2019 r

Adres: Rodoč bb / Slobodna zona Hercegovina Mostar 88 000 Bosna i Hercegovina

Strona internetowa naszej firmy: www.vrmoviepower.com

 

Movie Power Technology Co., Ltd