IAAPI India Międzynarodowa wystawa obiektów rozrywkowych 2019

- Jan 04, 2019-

IAAPI India Międzynarodowa wystawa obiektów rozrywkowych 2019


Czas wystawy : 6-8 marca 2019 r

Miejsce: Bombay Exhibition Center, Mumbai

Stoisko: B13

Organizator: Stowarzyszenie IAAPI

Okres przechowywania: jeden rok


Overview Przegląd wystawy

Jako jedyna profesjonalna impreza w Azji Południowej dla branży rozrywkowej, Indian Game Show przyciąga 9 000 krajowych i zagranicznych gości i prawie 100 producentów każdego roku. Wśród nich krajowi wystawcy stanowią około 60% zagranicznych graczy. Stanowili oni 40% producentów z Kanady, Włoch, Japonii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Belgii, Chin i innych krajów, a ich skala wystaw, wystawcy i liczba odwiedzających wykazywały tendencję z roku na rok rosnącą. Targi IAAPI, na których odbywają się przejażdżki i wyposażenie parków rozrywki, są przedmiotem zainteresowania indyjskiego rynku branży rozrywkowej. Produkty na wystawie obejmują gry na ekranie, sprzęt do rozrywki wodnej, animacje 3D, systemy przyjęć, kręgle, bilard, samochodziki, bouncing, łóżka sprężynowe, sprzęt do krykieta, sprzęt do zabawy na placu zabaw, gry loteryjne, platformy jeździeckie, slajdy, produkty do symulacji i gier . Wystawa jest prowadzona przez Indyjskie Stowarzyszenie Parków Rozrywki i Przemysłu (IAAPI) i oczekuje się, że przyciągnie turystów z różnych środowisk, takich jak parki rozrywki, parki rozrywki i centra rozrywki domowej.

3

Introduction Wprowadzenie na rynek

Indyjski przemysł rozrywkowy, bogaty w branżę turystyczną, korzystny język komunikacyjny i stopniowo rozwijające się otoczenie rynkowe, korzysta z rządowego zwolnienia z podatku od przemysłu rozrywkowego i daje operatorom możliwość obniżenia ceny biletów na plac zabaw, co doprowadziło do rozwoju cały przemysł rozrywkowy. Promuje także gwałtowny wzrost zachowań konsumenckich i zwiększoną gotowość do inwestowania w tę branżę. Dlatego indyjski przemysł rozrywkowy przeżywa obecnie gwałtowny wzrost, a przyszłość jest bardzo warta oczekiwania.

Wystawa IAAPI w Indiach w 2019 r. Zapewnia nie tylko doskonałe możliwości handlowe dla lokalnych i zagranicznych inwestorów, operatorów parków rozrywki i producentów sprzętu maszynowego w Indiach, ale także wyraźnie pokazuje puls indyjskich gier wideo i otaczających je rynków oraz przyszły kierunek produktów. Niech rozwijający się indyjski przemysł rozrywkowy uzyska najlepszy dowód na wystawie IAAPI.

Vr Theme Park