IAAPI India Międzynarodowa wystawa obiektów rozrywkowych 2019

- Mar 07, 2019-

IAAPI India Międzynarodowa wystawa obiektów rozrywkowych 2019

Otrzymaliśmy wiele osób, aby doświadczyć naszych produktów VR w pierwszym dniu Międzynarodowej Wystawy Obiektów Rozrywkowych IAAPI India w dniu 6 marca 2019 r. Zarówno miejscowa ludność, jak i inni obcokrajowcy byli przyciągani przez nasze różne produkty VR i cieszyli się magią technologii VR .

1

Na naszym stoisku było kilka produktów VR, takich jak VR Moto, VR 3Q, B13 w Bombay Exhibition Center, Bombaj. To są nasze najlepiej sprzedające się linie, a Ty znalazłbyś gotowy rynek w swoich krajach. W przypadku VR Moto nie tylko pozwala użytkownikom cieszyć się prędkością, ale także ostrzega ich o bezpieczeństwie jazdy.

2

Nasz profesjonalny zespół przedstawił podstawowe wprowadzenie i szczegóły klientom, którzy są zainteresowani, aby pomóc im lepiej zrozumieć produkty. Specjalizujemy się w branży VR od 10 lat i koncentrujemy się na badaniach i rozwoju, produkcji i zastosowaniu sprzętu do rozrywki VR oraz sprzętu kinowego dynamicznego 4D. Możemy również dostosować do potrzeb klienta. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz odwiedzić naszą halę fabryczną i wystawową. Zanurz się w interaktywnym świecie VR.

3