Deal 2019 Dubai Entertainment Amusement & Leisure Exhibition

- Feb 16, 2019-

Deal 2019 Dubai Entertainment Amusement Leisure Exhibition

Czas wystawy : 25-27 marca 2019 r

Lokalizacja wystawy : Dubai World Trade Center

Stoisko : Hall 2-B26 / 27

Organizator : IEC Exhibition Company

Okres przechowywania : jeden rok


Overview Przegląd wystawy

W dniach 25-27 marca 2019 roku w Dubai World Trade Center odbyła się doroczna wystawa DEAL Dubai Theme Amusement and Leisure Equipment. Wystawa otworzyła 4 pawilony. Dubai DEAL jest drugą co do wielkości wystawą w świecie rozrywki, a także wystawą na dużą skalę w przemyśle rozrywkowym na Bliskim Wschodzie iw Afryce. Jest to również jedna z najbardziej wpływowych wystaw profesjonalnych w regionie. Od momentu powstania w 1995 r. Sponsorowana przez IEC wystawa Dubai DEAL została z powodzeniem przeprowadzona 22 razy, co stale promuje rozwój branży rozrywkowej i rozrywkowej w Dubaju. Wystawa przyciągnęła setki firm z Bliskiego Wschodu, Afryki, Morza Śródziemnego i Azji do udziału w wystawie i wystawie. Ponad 300 wybitnych wystawców promowało swoje produkty na wystawie. Wystawa Dubai DEAL stanowi doskonałą platformę handlową dla rynku rozrywki i rozrywki na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji Południowo-Wschodniej.

VR simulatior


Zrozumiałe jest, że rynek gier i rozrywki na Bliskim Wschodzie może osiągnąć 10 miliardów dolarów rocznie (około 722,4 miliarda RMB), a szacuje się, że będzie on szybko wzrastał o 27% rocznie. sam przemysł, Dubaj jest również jednym z najbardziej ruchliwych regionów na świecie i bramą na rynek bliskowschodni. W 2018 r. Światowy rynek tych placów zabaw szacuje się na 31,8 mld USD. Global Industry Analysis powiedział w swoim badaniu „The Theme Amusement Park: Global Strategic Business Report”: „W tym okresie Bliski Wschód, Azja i Pacyfik oraz Ameryka Łacińska są gotowe na obserwację tego bezprecedensowego tempa wzrostu”. Ponadto Dubaj będzie gospodarzem World Expo w 2020 r., A Katar będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w 2022 r., Które będą promować rozwój rynku rozrywkowego w Bay Area.

VR simulatior


Według statystyk z konferencji, tegoroczna powierzchnia wystawiennicza wynosi 17 820 metrów kwadratowych, a ponad 350 wystawców globalnych (ponad 300 w ubiegłym roku), w tym 77 wystawiających się firm w Chinach, więcej niż w ubiegłym roku. Wystawy obejmują systemy przyjęć, przejażdżki, automaty do gier, systemy komputerowe i oprogramowanie, doradztwo w zakresie architektury krajobrazu, animacje i rozrywkę, produkty infrastruktury naziemnej, restauracje, sprzęt do gier, hotele i kurorty, upominki i pamiątki, najnowocześniejszy sprzęt i efekty, produkty rekreacyjne i usługi, muzea, udział wielu osób w sprzęcie rozrywkowym, mobilny sprzęt dla personelu, fotografia, bezpieczeństwo, sprzęt i wyposażenie sceniczne, tematyczne produkty rozrywki detalicznej, atrakcje turystyczne, produkty i usługi związane z projektami wodnymi, automaty itp. Istnieją tysiące powiązanych wsparcia produkty.